Takaisin ylös

Tietosähkö Oy

Rajaa hakua
Näytä:
-
Sähkönro Yleisnimi ja tuotesarja Tekninen nimi Toim. tuotekoodi Toimittaja Tuotemerkki Lisätiedot ?
Valokaapeli Asennuskaapeli 4xSMT OS2 DX0409HF Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Valokaapeli maa Maakaapeli 12xSMT OS2 DX1209AR Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Tietoverkkokaapeli-CAT6a Cat6A/7 S/FTP asennuskaapeli 08FSTP06A Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Tietoverkkokaapeli 4 par. Cat6 UTP LSZH 08UTP06HF Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Tietoverkkokaapeli 2x4 par. Cat6 UTP kaapeli LSZH 16UTP06HF Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Tietoverkkokaapeli CAT6 suojaamaton asennuskaapel 08UTP06U Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Telekaapeli RG58 C/U Coax 50 ohm RG58C/U Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Telekaapeli RG59 B/U Coax 75 ohm RG59B/U Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Telekaapeli RG179/U Coax 75 ohm RG179B/U Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Telekaapeli BT3002ZH 75 ohm minikoaksiaali BT3002ZH Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Kytkentäkaapeli MP-kaapeli,4-nap. suojaamaton P1004 Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Valokaapeli 4-kuit. Sisä-/ulkoas.kaapeli BX0462HF Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Valokaapeli Asennuskuitu 12xMM OM3 900µm DX1250HF Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Valokaapeli Asennuskuitu 12xSM OS1 900µm DX1209HF Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Valokaapeli Asennuskuitu 2xMM OM1 dpx BX0262HF Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Valokaapeli Asennuskuitu 2xSM OS1 dpx BX0209HF Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Valokaapeli Asennuskuitu 6xMM OM1 (3xdpx) BX0662HF Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Valokaapeli Asennuskuitu 2xSM OS1 BX0209HD Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Lähiverkkotesteri Kaapelitesteri RJ45 22001009 Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Asennuslevy Adapterilevy mediamoduuli 7420MEDIA Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Peitelevy Multimediarasiarunko 718MEDIA2 Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Pintarasia Multimedia pintarasia 718MEDIA3 Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Moduuli VGA-moduuli 718MEDVGA Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Moduuli Antennimoduuli TV:lle 718MEDANT Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Moduuli S-video + 2x RCA moduuli 718MEDSV+2RCA Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Kytkentäkaapeli-kuitu LC-LC, SM kytkentäkuitu 10 m 010177110G Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Kytkentäkaapeli-CAT6 CAT6 UTP lattakaapeli 0,5m 10121200,5FL Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Kytkentäkaapeli-CAT6 CAT6 UTP lattakaapeli 1m 10121201FL Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Kytkentäkaapeli-CAT6 CAT6 UTP lattakaapeli, 1,5m 10121201,5FL Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Kytkentäkaapeli-CAT6 CAT6 UTP lattakaapeli, 2 m 10121202FL Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Kytkentäkaapeli-CAT6 CAT6 UTP lattakaapeli, 3 m 10121203FL Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Kytkentäkaapeli-CAT6 CAT6 UTP lattakaapeli, 5 m 10121205FL Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Pistorasiapaneeli Pistorasiapaneeli 19" 3 m 8121115 Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Pistorasiapaneeli Pistorasiapaneeli 19", 3 m 8121116 Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Pistorasiapaneeli Pistorasiapaneeli 19", 5 m 8121117 Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Pistorasiapaneeli Pistorasiapaneeli 19", 8 m 8121118 Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Kytkentäkaapeli-CAT6 RJ45-välikaapeli Cat6 1,5 m 10121201,5F Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Valmiskaapeli Powercable shuko angle-C13, 3m 23074133 Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Valmiskaapeli Powercable shuko angle-C13, 5m 23074135 Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Valmiskaapeli Powercable shuko angle-C13, 8m 23074138 Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Valmiskaapeli Powercable shuko angle-C19, 8m 23074198 Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Valmiskaapeli Pwrcable shuko angle-C19, 10m 230741910 Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Pintarasia Pinta-asennuskotelo 40 mm 702MEDIA2 Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Moduuli USB latausmoduuli 45x45, 5V 718MEDUSBPW Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Asennuslevy Liitinadapteri 6 x SC/LC 703FO23A Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Asennuslevy Liitinadapteri 4xRJ45 703FO23E Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Asennuslevy Liitinadapteri 8xST/FC 703FO23D Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Kytkentäkaapeli-CAT6 RJ45-välikaapeli UTP Cat6 0,5m 10121200.5F Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Pintarasia HDMI-rasia, hahloliitosrimalla 707HDMI Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Pintarasia VGA-rasia, ruuviliitosrimalla 707VGA Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Pintarasia USB-rasia, ruuviliitosrimalla 707USB Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Pintarasia Kaiutin naparuuvi-rasia 707SPK Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Pintarasia 2 xCAT6-rasia, 2xrj45 liitin 707CAT6UTP Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Pintarasia Video-rasia,3xRCA ruuviliitos 707VIDEO3XRCA Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Pintarasia SVHS-rasia,SVHS+2xRCA ruuvi 707SVHS2XRCA Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Pintarasia HDMI-rasia,n/n jatkoad. 707HDMIJA Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Liitin-CAT6 RJ45-jatkoläpivientiliitin 20007110 Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Liitin-CAT6 Modulaariliitin RJ45 Cat6 STP 20021050 Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Kytkentäkaapeli-CAT6a CAT6A välikaapeli, STP 7 m 10131307A Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Peitelevy Rasiarunko suora 718TS18EX Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Liitin Liitinmod. Cat6A UTP,valk. CAT6UTPS Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytk.kuitu SC-SC SM dpx, 3 m 01016623GD Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytk.kuitu SC-SC SM dpx, 5 m 01016625GD Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytk.kuitu SC-SC SM dpx 10m 010166210HDG Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytk.kuitu SC-SC SM dpx 15m 010166215HDG Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytkentäkuitu SC-LC SM Dpx 3 m 01016723G Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytkentäkuitu SC-LC SM Dpx 5 m 01016725G Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytk.kuitu SC-LC SM dpx 10 m 010167210HDG Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytk.kuitu SC-LC SM dpx 15m 010167215HDG Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytkentäkuitu LC-LC SM dpx 3 m 01017723G Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Kytkentäkaapeli-kuitu LC-LC SM, dpx FMMS 10 m 010177210HDG Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Kytkentäkaapeli-kuitu LC-LC SM, heavy duplex, 15 m 010177215HDG Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytkentäkuitu SC-SC MM Dpx 3 m 02536623G Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Pintarasia HDMI-rasia,N/N kaapelilla 0,2m 707HDMIJAK Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytk.kuitu SC-SC MM Dpx OM3 5m 02536625G Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytk.kuitu SC-SC OM3 dpx 10 m 025366210HDG Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytk.kuitu SC-SC OM3 dpx 15 m 025366215HDG Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytk.kuitu SC-LC MM Dpx OM3 3m 02536723G Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytk.kuitu SC-LC MM Dpx OM3 5m 02536725G Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytk.kuitu SC-LC OM3 dpx 10 m 025367210HDG Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytk.kuitu SC-LC OM3 dpx 15 m 025367215HDG Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytk.kuitu LC-LC MM dpx 3 m 02537723GD Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytk.kuitu LC-LC MM OM3 Dpx 5m 02537725G Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytk.kuitu LC-LC OM3 FMMS 10 m 025377210HDG Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytk.kuitu LC-LC OM3 FMMS 15 m 025377215HDG Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Kytkentäkaapeli-CAT6 RJ45 Välikaapeli Cat6, 50 m 10121250 Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Kytkentäkaapeli-kuitu FC-FC SM duplex 3 m LSZH 01013323G Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Kytkentäkaapeli-CAT6 RJ45-välikaap. UTP,Cat6 1,5m K 10121201,5K Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Kytkentäkaapeli-CAT6 RJ45-välikaap. UTP,Cat6 1,5m P 10121201,5P Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Kytkentäkaapeli-CAT6 RJ45-välikaap. UTP,Cat6 1,5m S 10121201,5S Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Kytkentäkaapeli-CAT6 RJ45-välikaap. UTP,Cat6 1,5m V 10121201,5V Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Huoneistojakamo Huoneistojakamo 620x400x155 8064416 Tietosähkö Oy Tietosähkö
Lisää Tuotetietokansioon
Seinäkaappi Tele-asennuskaappi 400x400x150 8064412 Tietosähkö Oy Tietosähkö
Lisää Tuotetietokansioon
Seinäkaappi Tele-asennuskaappi 600x400x150 8064413 Tietosähkö Oy Tietosähkö
Lisää Tuotetietokansioon
Tarvike MURTOS RJ45 MAX5,5MM-HAR Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Tarvike MURTOS RJ45,MAX 6,5MM-HAR Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Työkalu SIVULEIKKURI Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Valmiskaapeli DATACABLE 2XRJ12/500MM 1010100,5 Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Valmiskaapeli DATACABLE2XRJ12/TET-C/300MM 1010100,3 Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon
Kuitujatkossuoja Kuitujatkon suoja 60 mm 20016022 Tietosähkö Oy Lanet
Lisää Tuotetietokansioon