Kumikaapeli - H05RR-F 3x1 S K1000 - ICC
Tuotteeseen ei ole liitetty tiedostoja...
| Sähkönumero | 04 246 04 |
|---|---|
| Yleisnimi | Kumikaapeli |
| Tuotesarja | - |
| Tekninen nimi | H05RR-F 3x1 S K1000 |
| Pitkä tuotenimi | - |
| GTIN-koodi | 6438056219680 |
| Toimittajan tuotekoodi | D2074000DBB1A |
| Toimittaja | Onninen Oy verified |
| Tuotemerkki | ICC |
| Tuoteryhmä | 04 Asennusjohdot |
| ETIM-luokka | Energiakaapeli < 1 kV, liikkuva asennus (EC003250) |
|---|---|
| Johtimen nimellispoikkipinta-ala (mm²) | 1 |
| Johdinluokka | luokka 5 = hienolankainen (EV004201) |
| Johtimien määrä | 3 |
| Johdintunniste | väri (EV000207) |
| Ulkovaipan materiaali | kumi (EV000169) |
| Ulkovaipan väri | musta (EV000206) |
| Palokäyttäytyminen standardin EN 13501-6 mukaisesti | ei ole (EV000494) |
| Nimellisjännite U0 (V) | 300 |
| Nimellisjännite U (V) | 500 |
| Suojajohdin | Ei Poistettu |
| Halogeeniton ( EN 60754-1/-2 mukaisesti) | Ei Poistettu |
| UNSPSC-koodi | 26121634 |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | - |
| RYTJ-koodi | T-SAH-02-02-999 - MUU - Kaapelit |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 6438056219680 |
| Toimittajan tuotekoodi | D2074000DBB1A |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | Energiakaapeli < 1 kV, liikkuva asennus (EC003250) |
| Pituus (syvyys) | - |
|---|---|
| Korkeus | - |
| Leveys | - |
| Paino | - |
| Tilavuus | - |
| Käyttöyksikkö | MTR |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | MTR |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 1 | - | 1 000 mm | 7 mm | 7 mm | 0,077 kg | 0,049 l |
| Pakkauskoko 2 | - | 1 000 | - | - | - | - | - | - |
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 1 000 mm |
| Korkeus | 7 mm |
| Leveys | 7 mm |
| Paino | 0,077 kg |
| Tilavuus | 0,049 l |
Pakkauskoko 2
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 1 000 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | - |
| Korkeus | - |
| Leveys | - |
| Paino | - |
| Tilavuus | - |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | - |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | IT |
| Tullinimike | 85444995 |
| Julkaisupäivämäärä | 01.04.2019 |
| Muutospäivä | 22.08.2024 |
| CE-merkintä | - |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | RUBBER CABLE | H05RR-F 3G1 D1000 |
| Svenska | GUMMIKABEL | RUBBER H05RR-F 3G1 T1000 |

