Latauskaapeliteline DEFA Power - Docking Station T2 - DEFA
| Sähkönumero | 35 053 37 |
|---|---|
| Korvaa arkistoidun tuotteen | 34 053 71 |
| Yleisnimi | Latauskaapeliteline |
| Tuotesarja | DEFA Power |
| Tekninen nimi | Docking Station T2 |
| Pitkä tuotenimi | DEFA eConnect Docking T2 lukittava johtoteline |
| GTIN-koodi | 7042287122689 |
| Toimittajan tuotekoodi | 712268 |
| Toimittaja | DEFA OY |
| Tuotemerkki | DEFA |
| Tuoteryhmä | 35 Liikennevälineiden lataustuotteet |
eConnectin ainutlaatuinen lukittava johtoteline suojaa kaapelia varkauksilta ja tarjoaa käytännöllisen tavan säilyttää kaapelia ja suojata liitinnavat vedeltä ja lialta.
...
| ETIM-luokka | Sähköisen liikenteen latausaseman tarvikkeet/varaosat (EC002884) |
|---|---|
| Tarvikkeen/varaosan tyyppi | latauskaapeliteline (EV024009) |
| Lisätarvike | Kyllä |
| UNSPSC-koodi | - |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | - |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 7042287122689 |
| Toimittajan tuotekoodi | 712268 |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | Sähköisen liikenteen latausaseman tarvikkeet/varaosat (EC002884) |
| Pituus (syvyys) | 91 mm |
|---|---|
| Korkeus | 110 mm |
| Leveys | 150 mm |
| Paino | 0,500 kg |
| Tilavuus | 1,502 l |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 1 | - | 160 mm | 100 mm | 140 mm | 0,600 kg | 2,240 l |
| Pakkauskoko 2 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 160 mm |
| Korkeus | 100 mm |
| Leveys | 140 mm |
| Paino | 0,600 kg |
| Tilavuus | 2,240 l |
Pakkauskoko 2
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | 36 kk |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | NO |
| Tullinimike | 85381000 |
| Julkaisupäivämäärä | 28.02.2023 |
| Muutospäivä | 03.03.2025 |
| CE-merkintä | Kyllä |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Docking station | Docking T2 |
| Svenska | Dockningsstation | Dockning T2 |



