Latausasematarvike eConnect - Basic Bag DEFA - DEFA
| Sähkönumero | 35 053 38 |
|---|---|
| Korvaa arkistoidun tuotteen | 34 053 72 |
| Yleisnimi | Latausasematarvike |
| Tuotesarja | eConnect |
| Tekninen nimi | Basic Bag DEFA |
| Pitkä tuotenimi | DEFA eConnect Basic bag |
| GTIN-koodi | 7042287125932 |
| Toimittajan tuotekoodi | 712593 |
| Toimittaja | DEFA OY |
| Tuotemerkki | DEFA |
| Tuoteryhmä | 35 Liikennevälineiden lataustuotteet |
Pidä eConnect-latauskaapeli siistinä eConnect Basic Bagissa.
Tämä kaikille Mode 3 -latauskaapeleille sopiva laukku on valmistettu kestävästä ja tulenkestävästä materiaalista ja varustettu vetoketjulla, joka pitää kaapelin paikallaan.
Tuuletusreiät estävät kosteuden kerääntymisen laukkuun säilytyksen aikana ja suojaavat kaapeliliittimiä korroosiolta. Se myös pitää kaapelin erillään muista autossa olevista tavaroista. Laukussa on sisätasku käyttöohjetta varten.
Kaapelilaukkua voidaan käyttää kaikkien eConnect-latauskaapelien kanssa.
Tämä kaikille Mode 3 -latauskaapeleille sopiva laukku on valmistettu kestävästä ja tulenkestävästä materiaalista ja varustettu vetoketjulla, joka pitää kaapelin paikallaan.
Tuuletusreiät estävät kosteuden kerääntymisen laukkuun säilytyksen aikana ja suojaavat kaapeliliittimiä korroosiolta. Se myös pitää kaapelin erillään muista autossa olevista tavaroista. Laukussa on sisätasku käyttöohjetta varten.
Kaapelilaukkua voidaan käyttää kaikkien eConnect-latauskaapelien kanssa.
Pidä eConnect-latauskaapeli siistinä eConnect Basic Bagissa.
Tämä kaikille Mode 3 -latauskaapeleille sopiva laukku on valmistettu kestävästä ja tulenkestävästä materiaalista ja varustettu vetoketjulla, joka pitää kaapelin paikallaan.
Tuuletusreiät estävät kosteuden kerääntymisen laukkuun säilytyksen aikana ja suojaavat kaapeliliittimiä korroosiolta. Se myös pitää kaapelin erillään muista autossa olevista tavaroista. Laukussa on sisätasku käyttöo...
Tämä kaikille Mode 3 -latauskaapeleille sopiva laukku on valmistettu kestävästä ja tulenkestävästä materiaalista ja varustettu vetoketjulla, joka pitää kaapelin paikallaan.
Tuuletusreiät estävät kosteuden kerääntymisen laukkuun säilytyksen aikana ja suojaavat kaapeliliittimiä korroosiolta. Se myös pitää kaapelin erillään muista autossa olevista tavaroista. Laukussa on sisätasku käyttöo...
| ETIM-luokka | Sähköisen liikenteen latausaseman tarvikkeet/varaosat (EC002884) |
|---|---|
| Tarvikkeen/varaosan tyyppi | muu (EV000154) |
| Lisätarvike | Kyllä |
| UNSPSC-koodi | - |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | - |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 7042287125932 |
| Toimittajan tuotekoodi | 712593 |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | Sähköisen liikenteen latausaseman tarvikkeet/varaosat (EC002884) |
| Pituus (syvyys) | 470 mm |
|---|---|
| Korkeus | 20 mm |
| Leveys | 470 mm |
| Paino | 0,200 kg |
| Tilavuus | 4,418 l |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 1 | - | 470 mm | 20 mm | 470 mm | 0,200 kg | 4,418 l |
| Pakkauskoko 2 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 470 mm |
| Korkeus | 20 mm |
| Leveys | 470 mm |
| Paino | 0,200 kg |
| Tilavuus | 4,418 l |
Pakkauskoko 2
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | 24 kk |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | NO |
| Tullinimike | 85381000 |
| Julkaisupäivämäärä | 28.02.2023 |
| Muutospäivä | 18.09.2025 |
| CE-merkintä | Kyllä |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Cable bag | Basic bag for cable T2 |
| Svenska | Kabelväskan | Kabelväskan för kabel T2 |

