Elektroninen liitäntälaite FT Vakiojännitelähde - 35W DIM MULTI - Edututor
| Sähkönumero | 40 187 03 |
|---|---|
| Yleisnimi | Elektroninen liitäntälaite |
| Tuotesarja | FT Vakiojännitelähde |
| Tekninen nimi | 35W DIM MULTI |
| Pitkä tuotenimi | LED muuntaja FTLIGHT himmennettävä MULTIPRO 35W |
| GTIN-koodi | 6410040187038 |
| Toimittajan tuotekoodi | 502030 |
| Toimittaja | Blue Import BIM Oy verified |
| Tuotemerkki | Edututor |
| Tuoteryhmä | 40 Valaisinkomponentit |
LED muuntaja FTLIGHT himmennettävä MULTIPRO
Tämä LED muuntaja MULTIPRO sopii LED tuotteiden virtalähteeksi (350mA, 500mA ja 700mA sekä 12/24V) Virtalähteessä voit valita jännitteen tai virran oman tarpeesi mukaan.Himmennys jousipalautteisen painonapin tai 1-10V.
Virtalähteitä voi kytkeä rinnankytkentänä 10kpl
Ulostulo joko vakiovirta (350, 500 tai 700 mA) tai 12/24V DC
Output current/voltage
350mA(6VDC~57VDC) max.20W
500mA(6VDC~54VDC) max. 27W
700mA(6VDC~43VDC) max. 30W
900mA(6VDC~27VDC) max. 24.3W
Output voltage/power
12V--max.10.8W
24V--max.21W
Tämä LED muuntaja MULTIPRO sopii LED tuotteiden virtalähteeksi (350mA, 500mA ja 700mA sekä 12/24V) Virtalähteessä voit valita jännitteen tai virran oman tarpeesi mukaan.Himmennys jousipalautteisen painonapin tai 1-10V.
Virtalähteitä voi kytkeä rinnankytkentänä 10kpl
Ulostulo joko vakiovirta (350, 500 tai 700 mA) tai 12/24V DC
Output current/voltage
350mA(6VDC~57VDC) max.20W
500mA(6VDC~54VDC) max. 27W
700mA(6VDC~43VDC) max. 30W
900mA(6VDC~27VDC) max. 24.3W
Output voltage/power
12V--max.10.8W
24V--max.21W
LED muuntaja FTLIGHT himmennettävä MULTIPRO
Tämä LED muuntaja MULTIPRO sopii LED tuotteiden virtalähteeksi (350mA, 500mA ja 700mA sekä 12/24V) Virtalähteessä voit valita jännitteen tai virran oman tarpeesi mukaan.Himmennys jousipalautteisen painonapin tai 1-10V.
Virtalähteitä voi kytkeä rinnankytkentänä 10kpl
Ulostulo joko vakiovirta (350, 500 tai 700 mA) tai 12/24V DC
Output current/voltage
350mA(6VDC~57VDC) max.2...
Tämä LED muuntaja MULTIPRO sopii LED tuotteiden virtalähteeksi (350mA, 500mA ja 700mA sekä 12/24V) Virtalähteessä voit valita jännitteen tai virran oman tarpeesi mukaan.Himmennys jousipalautteisen painonapin tai 1-10V.
Virtalähteitä voi kytkeä rinnankytkentänä 10kpl
Ulostulo joko vakiovirta (350, 500 tai 700 mA) tai 12/24V DC
Output current/voltage
350mA(6VDC~57VDC) max.2...
| ETIM-luokka | LED-liitäntälaite (EC002710) |
|---|
Tuotteella ei ole ETIM-tietoja
| UNSPSC-koodi | 39111500 |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | S2513 , S2523 , S2533 , S2543 |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 6410040187038 |
| Toimittajan tuotekoodi | 502030 |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | LED-liitäntälaite (EC002710) |
| Pituus (syvyys) | - |
|---|---|
| Korkeus | - |
| Leveys | - |
| Paino | - |
| Tilavuus | - |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 1 | - | 150 mm | 50 mm | 26 mm | 1,120 kg | 0,195 l |
| Pakkauskoko 2 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 150 mm |
| Korkeus | 50 mm |
| Leveys | 26 mm |
| Paino | 1,120 kg |
| Tilavuus | 0,195 l |
Pakkauskoko 2
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | 24 kk |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | CN |
| Tullinimike | 9405409990 |
| Julkaisupäivämäärä | 27.08.2015 |
| Muutospäivä | 02.12.2023 |
| CE-merkintä | Kyllä |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Electronic ballast | - |
| Svenska | Elektroniskt förkopplingsdon | - |



