Mekaaninen lisätarvike Ledge Recessed - Kehys 600x 300 - Defa Lighting
| Sähkönumero | 41 231 10 |
|---|---|
| Yleisnimi | Mekaaninen lisätarvike |
| Tuotesarja | Ledge Recessed |
| Tekninen nimi | Kehys 600x 300 |
| Pitkä tuotenimi | Kehys Ledge Recessed valaisimeen |
| GTIN-koodi | 7323201186506 |
| Toimittajan tuotekoodi | 118650 |
| Toimittaja | DEFA OY |
| Tuotemerkki | Defa Lighting |
| Tuoteryhmä | 41 Sisävalaisimet |
Kehys Ledge Recessed 600x300 valaisimeen
...
| ETIM-luokka | Valaisimen mekaaniset tarvikkeet/varaosat (EC002557) |
|---|---|
| Tarvikkeen/varaosan tyyppi | kiinnityskehys (EV008790) |
| Väri | valkoinen (EV000202) |
| Materiaali | teräs (EV000179) |
| Pituus (mm) | 600 |
| Leveys (mm) | 300 |
| Korkeus (mm) | 55 |
| UNSPSC-koodi | - |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | - |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 7323201186506 |
| Toimittajan tuotekoodi | 118650 |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | Valaisimen mekaaniset tarvikkeet/varaosat (EC002557) |
| Pituus (syvyys) | 599 mm |
|---|---|
| Korkeus | 55 mm |
| Leveys | 299 mm |
| Paino | 1,200 kg |
| Tilavuus | 9,851 l |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 1 | - | 600 mm | 56 mm | 300 mm | 1,930 kg | 10,080 l |
| Pakkauskoko 2 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 600 mm |
| Korkeus | 56 mm |
| Leveys | 300 mm |
| Paino | 1,930 kg |
| Tilavuus | 10,080 l |
Pakkauskoko 2
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | 24 kk |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | SE |
| Tullinimike | - |
| Julkaisupäivämäärä | 21.03.2016 |
| Muutospäivä | 06.03.2025 |
| CE-merkintä | Kyllä |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | accessories | Frame Plano Low LED 6x3 |
| Svenska | tillbehör | Frame Plano Low LED 6x3 |

