Mekaaninen lisätarvike Ledge Recessed - Frame 600x600 Centerhole - Defa Lighting
| Sähkönumero | 41 498 34 |
|---|---|
| Yleisnimi | Mekaaninen lisätarvike |
| Tuotesarja | Ledge Recessed |
| Tekninen nimi | Frame 600x600 Centerhole |
| Pitkä tuotenimi | Frame LEDGE Recessed 600x600 w. Centerhole w. Knockout |
| GTIN-koodi | - |
| Toimittajan tuotekoodi | 120532 |
| Toimittaja | DEFA OY |
| Tuotemerkki | Defa Lighting |
| Tuoteryhmä | 41 Sisävalaisimet |
600 x 600 modullivalaisimen alaosaan asennettava 3mm korkuinen suoja levy tukilevyllä. Materiaali PMMA.
Erittäin nopea asentaa.
Erittäin nopea asentaa.
...
| ETIM-luokka | Valaisimen mekaaniset tarvikkeet/varaosat (EC002557) |
|---|---|
| Tarvikkeen/varaosan tyyppi | kattokannatin (EV000153) |
| Väri | valkoinen (EV000202) |
| Materiaali | muovi (EV000139) |
| Pituus (mm) | 600 |
| Leveys (mm) | 600 |
| Korkeus (mm) | 55 |
| Läpinäkyvä | Ei |
| Lisätarvike | Kyllä |
| Varaosa | Ei |
| UNSPSC-koodi | - |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | - |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | - |
| Toimittajan tuotekoodi | 120532 |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | Valaisimen mekaaniset tarvikkeet/varaosat (EC002557) |
| Pituus (syvyys) | 595 mm |
|---|---|
| Korkeus | 3 mm |
| Leveys | 595 mm |
| Paino | 0,300 kg |
| Tilavuus | 1,062 l |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 1 | - | 600 mm | 56 mm | 600 mm | 2,730 kg | 20,160 l |
| Pakkauskoko 2 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 600 mm |
| Korkeus | 56 mm |
| Leveys | 600 mm |
| Paino | 2,730 kg |
| Tilavuus | 20,160 l |
Pakkauskoko 2
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | 24 kk |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | SE |
| Tullinimike | - |
| Julkaisupäivämäärä | 25.03.2025 |
| Muutospäivä | 27.03.2025 |
| CE-merkintä | Kyllä |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | accessories | IP 44 accessory 6x6 knocout |
| Svenska | tillbehör | IP 44 tillbehör 6x6 knockout |

