Optinen lisätarvike Ledinaire highbay - Highbay -mikroaaltosensori - Philips
| Sähkönumero | 41 514 52 |
|---|---|
| Yleisnimi | Optinen lisätarvike |
| Tuotesarja | Ledinaire highbay |
| Tekninen nimi | Highbay -mikroaaltosensori |
| Pitkä tuotenimi | Philips Ledinaire Highbay -mikroaaltosensori LSCS HIGHBAY SENSOR_Z. Soveltuu käytettäväksi Ledinaire Highbay -syväsäteilijävalaisimen kanssa. |
| GTIN-koodi | 8720169753839 |
| Toimittajan tuotekoodi | 911401813187 |
| Toimittaja | Signify Finland Oy verified |
| Tuotemerkki | Philips |
| Tuoteryhmä | 41 Sisävalaisimet |
Philips Ledinaire Highbay -mikroaaltosensori
Ominaisuudet
Signify (entinen Philips Lighting) on globaali valaistuksen markkinajohtaja. Valikoimaamme kuuluu mm. LED-lamppuja ja -valaisimia, langattomia ohjausjärjestelmiä sekä muita valaistusinnovaatioita ammattikohteisiin ja koteihin. Kestävän kehityksen arvot ovat Signifyn yritystoiminnan ytimessä.
Ominaisuudet
- Halkaisija: 66 mm
- Tunnistusalue: 6 metriä
- IP-luokitus: IP65
- Asennuskorkeus: 13 metriä
- Kaukosäätimen kanssa tunnistimen herkkyyttä, ajastusta ja päivänvalotunnistusta voidaan säätää (sähkönumero: 4151453)
- Käyttölämpötila-alue: -35...70 ˚C
- 5 vuoden tuotetakuu
- Teollisuus
- Logistiikka
- Varastot
Signify (entinen Philips Lighting) on globaali valaistuksen markkinajohtaja. Valikoimaamme kuuluu mm. LED-lamppuja ja -valaisimia, langattomia ohjausjärjestelmiä sekä muita valaistusinnovaatioita ammattikohteisiin ja koteihin. Kestävän kehityksen arvot ovat Signifyn yritystoiminnan ytimessä.
Philips Ledinaire Highbay -mikroaaltosensori
Ominaisuudet
Ominaisuudet
- Halkaisija: 66 mm
- Tunnistusalue: 6 metriä
- IP-luokitus: IP65
- Asennuskorkeus: 13 metriä
- Kaukosäätimen kanssa tunnistimen herkkyyttä, ajastusta ja päivänvalotunnistusta voidaan säätää (sähkönumero: 4151453)
- Käyttölämpötila-alue: -35...70 ˚C
- 5 vuoden tuotetakuu
- Teolli...
| ETIM-luokka | Valaistuksen ohjausjärjestelmän komponentti (EC000533) |
|---|---|
| Malli / Tyyppi | multisensori (EV001610) |
| Syvyys (mm) | 40 |
| Halkaisija (mm) | 66 |
| Apple HomeKit -yhteensopiva | Ei |
| Google Assistant -yhteensopiva | Ei |
| Amazon Alexa -yhteensopiva | Ei |
| IFTTT-tuki | Ei |
| Energiankulutus (W) | 0,0002 |
| Ohjausmenetelmä | 1-10 V (EV009545) |
| Kotelointiluokka (IP) | IP65 (EV006421) |
| Käyttöjännitteen tyyppi | DC (EV000461) |
| Varustettu asennuslevyllä | Ei |
| Bluetooth -ohjattava | Ei |
| Tukee ZigBee protokollaa | Ei |
| UNSPSC-koodi | - |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | - |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 8720169753839 |
| Toimittajan tuotekoodi | 911401813187 |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | 872016975383999 |
| ETIM-luokka | Valaistuksen ohjausjärjestelmän komponentti (EC000533) |
| Pituus (syvyys) | 66 mm |
|---|---|
| Korkeus | 40 mm |
| Leveys | 66 mm |
| Paino | 0,030 kg |
| Tilavuus | 0,174 l |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 1 | 8720169753839 | 71 mm | 45 mm | 71 mm | 0,044 kg | 0,227 l |
| Pakkauskoko 2 | - | 200 | 8720169753815 | 377 mm | 398 mm | 377 mm | 8,750 kg | 56,567 l |
| Pakkauskoko 3 | - | 1 200 | - | 1 200 mm | 398 mm | 800 mm | 52,500 kg | 382,080 l |
| Pakkauskoko 4 | - | 2 400 | - | 1 200 mm | 946 mm | 800 mm | 130,000 kg | 908,160 l |
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | 8720169753839 |
| Pituus (syvyys) | 71 mm |
| Korkeus | 45 mm |
| Leveys | 71 mm |
| Paino | 0,044 kg |
| Tilavuus | 0,227 l |
Pakkauskoko 2
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 200 |
| GTIN-koodi | 8720169753815 |
| Pituus (syvyys) | 377 mm |
| Korkeus | 398 mm |
| Leveys | 377 mm |
| Paino | 8,750 kg |
| Tilavuus | 56,567 l |
Pakkauskoko 3
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 1 200 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 1 200 mm |
| Korkeus | 398 mm |
| Leveys | 800 mm |
| Paino | 52,500 kg |
| Tilavuus | 382,080 l |
Pakkauskoko 4
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 2 400 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 1 200 mm |
| Korkeus | 946 mm |
| Leveys | 800 mm |
| Paino | 130,000 kg |
| Tilavuus | 908,160 l |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | - |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | CN |
| Tullinimike | 9405423990 |
| Julkaisupäivämäärä | 10.09.2024 |
| Muutospäivä | 26.02.2026 |
| CE-merkintä | Kyllä |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Light distribution accessories | LSCS Highbay Sensor_Z |
| Svenska | Ljustekniska tillbehör | LSCS Highbay Sensor_Z |









