Mekaaninen lisätarvike CoreLine highbay - Kiinnityssanka syväsäteilijään - Philips
| Sähkönumero | 43 510 00 |
|---|---|
| Yleisnimi | Mekaaninen lisätarvike |
| Tuotesarja | CoreLine highbay |
| Tekninen nimi | Kiinnityssanka syväsäteilijään |
| Pitkä tuotenimi | Philips Coreline Highbay ‑kiinnityssanka BY121Z G6 BR L300. Väri harmaa, materiaali teräs. Mitat 300 x 50 x 175 mm. |
| GTIN-koodi | 8721103307705 |
| Toimittajan tuotekoodi | 911401558745 |
| Toimittaja | Signify Finland Oy verified |
| Tuotemerkki | Philips |
| Tuoteryhmä | 43 Teollisuusvalaisimet |
Kiinnityssanka CoreLine Highbay ‑valaisimeen
Ominaisuudet
Kiinnityssanka Philips Coreline Highbay ‑syväsäteilijään. Kiinnityssangan avulla valaisinta ei tarvitse ripustaa, vaan se voidaan kiinnittää sangasta kattorakenteeseen tai esimerkiksi trussiin tai muuhun pylvääseen. Sanka auttaa valaisimen suuntaamisessa. Soveltuu käytettäväksi Philips Coreline Highbay ‑syväsäteilijöiden kanssa.
Signify (entinen Philips Lighting) on globaali valaistuksen markkinajohtaja. Valikoimaamme kuuluu mm. LED-lamppuja ja ‑valaisimia, langattomia ohjausjärjestelmiä sekä muita valaistusinnovaatioita ammattikohteisiin ja koteihin. Kestävän kehityksen arvot ovat Signifyn yritystoiminnan ytimessä.
Ominaisuudet
- Mitat (korkeus x leveys x syvyys) 300 x 50 x 175 mm
- Väri: harmaa
- Materiaali: teräs
- Pakkaus sisältää sangan ja kiinnitykseen tarvittavat ruuvit vastakappaleineen
- Teollisuus
- Logistiikka
- Varastot
- 35 000 lm 840 184 W ON/OFF 55D (sähkönumero: 4350850)
- 40 000 lm 840 210 W ON/OFF 55D (sähkönumero: 4350852)
- 35 000 lm 840 196 W DALI 90D (sähkönumero: 4350853)
- 35 000 lm 840 196 W DALI 55D (sähkönumero: 4350855)
- 40 000 lm 840 222 W DALI 90D (sähkönumero: 4350897)
- 25 000 lm 840 137 W WIA 55D (sähkönumero: 4350898)
Kiinnityssanka Philips Coreline Highbay ‑syväsäteilijään. Kiinnityssangan avulla valaisinta ei tarvitse ripustaa, vaan se voidaan kiinnittää sangasta kattorakenteeseen tai esimerkiksi trussiin tai muuhun pylvääseen. Sanka auttaa valaisimen suuntaamisessa. Soveltuu käytettäväksi Philips Coreline Highbay ‑syväsäteilijöiden kanssa.
Signify (entinen Philips Lighting) on globaali valaistuksen markkinajohtaja. Valikoimaamme kuuluu mm. LED-lamppuja ja ‑valaisimia, langattomia ohjausjärjestelmiä sekä muita valaistusinnovaatioita ammattikohteisiin ja koteihin. Kestävän kehityksen arvot ovat Signifyn yritystoiminnan ytimessä.
Kiinnityssanka CoreLine Highbay ‑valaisimeen
Ominaisuudet
Ominaisuudet
- Mitat (korkeus x leveys x syvyys) 300 x 50 x 175 mm
- Väri: harmaa
- Materiaali: teräs
- Pakkaus sisältää sangan ja kiinnitykseen tarvittavat ruuvit vastakappaleineen
- Teollisuus
- Logistiikka
- Varastot
| ETIM-luokka | Valaisimen mekaaniset tarvikkeet/varaosat (EC002557) |
|---|---|
| Tarvikkeen/varaosan tyyppi | asennussarja (EV001398) |
| Väri | harmaa (EV000270) |
| Materiaali | teräs (EV000179) |
| Pituus (mm) | 175 |
| Leveys (mm) | 50 |
| Korkeus (mm) | 300 |
| Läpinäkyvä | Ei |
| Lisätarvike | Kyllä |
| Varaosa | Ei |
| UNSPSC-koodi | 39111500 |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | - |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | de0934f7-faac-4e82-804f-c18fa22333e7 |
| GTIN-koodi | 8721103307705 |
| Toimittajan tuotekoodi | 911401558745 |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | 872110332413999 |
| ETIM-luokka | Valaisimen mekaaniset tarvikkeet/varaosat (EC002557) |
| Pituus (syvyys) | 175 mm |
|---|---|
| Korkeus | 300 mm |
| Leveys | 50 mm |
| Paino | 1,400 kg |
| Tilavuus | 2,625 l |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | BG |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | BG | 1 | 8719514956063 | 220 mm | 50 mm | 180 mm | 1,800 kg | 1,980 l |
| Pakkauskoko 2 | BX | 4 | 8719514956087 | 238 mm | 272 mm | 203 mm | 7,000 kg | 13,141 l |
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | BG |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | 8719514956063 |
| Pituus (syvyys) | 220 mm |
| Korkeus | 50 mm |
| Leveys | 180 mm |
| Paino | 1,800 kg |
| Tilavuus | 1,980 l |
Pakkauskoko 2
| Pakkaustyyppi | BX |
|---|---|
| Koko | 4 |
| GTIN-koodi | 8719514956087 |
| Pituus (syvyys) | 238 mm |
| Korkeus | 272 mm |
| Leveys | 203 mm |
| Paino | 7,000 kg |
| Tilavuus | 13,141 l |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | - |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | CN |
| Tullinimike | 9405990090 |
| Julkaisupäivämäärä | 01.06.2025 |
| Muutospäivä | 09.03.2026 |
| CE-merkintä | Kyllä |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Mechanical accessories | Mounting bracket highbay |
| Svenska | Mekaniska tillbehör | BY121Z G5 BR L200 |






