Takaisin ylös arrow_upward
Kansiossa ei ole tuotteita.

Kuitututka - OTDR Kuitututka, SC/APC SM - Tempo Communications

Sähkönumero
67 058 70
Yleisnimi ja tuotesarja
Tekninen nimi
OTDR Kuitututka, SC/APC SM
Pitkä tuotenimi
OTDR Kuitututka SC/APC SM 1310/1550nm, 35dB, 1m EDZ
GTIN-koodi
6416280460399
ETIM-luokka
EC000305
Kuva 1/
Toimittajan tuotekoodi
930XC-20C-APC-SC
Toimittajan tuotekoodi 2
Toimittaja / Tuotemerkki
Tempo OTDR Kuitututka 930XC-20C

Tehomittarilla ja Näkyvän valon laserilla 930XC OTDR on helppokäyttöinen, kaikilla ominaisuuksilla varustettu kädessä pidettävä testilaite, joka pystyy paikallistamaan tarkasti yksi- tai monimuotoisen valokuidun vian. 930XC mittaa myös heijastavien ja heijastamattomien tapahtumat kuidussa. Testiraportit luodaan helposti käyttämällä alan standardi-SOR-tiedostoja, jotka voidaan tallentaa PDF-tiedostona täydellistä dokumentointia varten.

930XC-20C APC / SC

Ominaisuudet:
• Löydä kuitulinkkien viat
• Mittaa kuitujen pituudet
• Suuri dynaaminen alue, jolla voit kuvata suuritehoisten komponenttien läpi
• Helppokäyttöinen "yhden painikkeen" käyttöliittymä "Auto Test" -tilassa
• Bellcore GR196 -yhteensopiva
• Optinen tehomittari, vakaa laserlähde ja visuaalinen vikahaku
• Ilmainen Trace Viewer -dokumentointiohjelma sisältyy
• Macrobend-analyysi
• Link Viewer - lineaarinen Pass / Fail-analyysi

Tekniset tiedot:
Aallonpituus: 1310/1550nm
Dynaaminen alue: 35dB
Kuollut alue: 1m Pulssi: 5...20us
Mittausalue: 0.3km ... 240km
Tallennus: Kyllä, 1000mittausta
Näkyvän valon laser: -3dBm;650nm
OPM aallonpituudet: 850/1300/1310/1490/1550/1625nm
OPM alue: +6 ... -70dBm
Akku: NiMH; jopa 8tunnin jatkuva käyttö.
Paino: 0,87Kg
Mitat: 196x100x64mm

Tekniset tiedot (ETIM)

Tuotteen koodit

Mittatiedot

Logistiikkatiedot

Muut tiedot

Tarvitset myös näitä tuotteita

(kansio on tyhjä Näytä Tuotekansio)
Näytä:
settings
-
Sähkönroarrow_drop_up Yleisnimi ja tuotesarjaarrow_drop_up Tekninen nimiarrow_drop_up Toim. tuotekoodiarrow_drop_up Toimittajaarrow_drop_up Tuotemerkkiarrow_drop_up