Takaisin ylös arrow_upward
Kansiossa ei ole tuotteita.

Lähiverkkotesteri - FHP1B02 Optinen tehomittari - Vesala Trading

Sähkönumero
67 093 03
Yleisnimi ja tuotesarja
Tekninen nimi
FHP1B02 Optinen tehomittari
Pitkä tuotenimi
FHP1B02 Optinen tehomittari
GTIN-koodi
6410067093039
ETIM-luokka
Kuva 1/
Toimittajan tuotekoodi
FHP1B02
Toimittajan tuotekoodi 2
Toimittaja / Tuotemerkki
FHP1B02 Optinen tehomittari
FHP1B02 on edullinen ja pienikokoinen seitsemän aallonpituuden tehomittari optisten kuitujen vaimennusten mittaamiseen. Sitä voidaan käyttää yhdessä laservalolähteen kanssa tai yksinään tilanteissa, joissa pitää mitata infrapuna-alueen optista tehoa.

Laitteessa on valittavissa seitsemän mitattavaa aallonpituutta: 850nm, 1300nm, 1310nm, 1490nm, 1550nm, 1625nm ja 1650nm. Laite ilmaisee yleiset tunnistukseen käytetyt modulaatiot 270Hz, 1kHz ja 2kHz.

FHP1B02:n mittausalue on -40 ... +23dBm (1550nm:llä), joten se soveltuu myös kaapeli-TV-käyttöön. Saatavana on myös rinnakkaismalli FHP1A02, jonka mittausalue on -60 ... +3dBm.

Vakiokokoonpano sisältää FHP1B02 optisen tehomittarin, 4 kpl AAA-paristoja, FC/PC-liittimen ja SC/PC-liittimen, käyttöohjeen ja kantopussin.

Tuotteen koodit

Mittatiedot

Logistiikkatiedot

Muut tiedot

Tukkujen myyntiohjelmassa

Ahlsell
Onninen

Tarvitset myös näitä tuotteita

(kansio on tyhjä Näytä Tuotekansio)
Näytä:
settings
-
Sähkönroarrow_drop_up Yleisnimi ja tuotesarjaarrow_drop_up Tekninen nimiarrow_drop_up Toim. tuotekoodiarrow_drop_up Toimittajaarrow_drop_up Tuotemerkkiarrow_drop_up