Virtapihtimittari - KPS DCM4018 - KPS
| Sähkönumero | 67 163 00 |
|---|---|
| Yleisnimi | Virtapihtimittari |
| Tuotesarja | - |
| Tekninen nimi | KPS DCM4018 |
| Pitkä tuotenimi | Digitaalinen lenkkivirtapihtimittari |
| GTIN-koodi | - |
| Toimittajan tuotekoodi | 8677 |
| Toimittaja | Toolnet Elektro Oy |
| Tuotemerkki | KPS |
| Tuoteryhmä | 67 Mittarit, laskurit ja mittalaitteet |
OMINAISUUDET
- TRMS
- LCD Näyttö 300 lukemaa
- Näytön taustavalo
- AC-virran mittaus jopa 3000 A (rajat 30 A/300 A/3000 A)
- DC- ja DC-jännitteen mittaus asti 1000 V
- Resistanssimittaus 10 kOhm asti
- Taajuusmittaus 10 kHz asti
- Kahden parametrin samanaikainen näyttö: "jännite V / taajuus Hz", "virta A / taajuus Hz"
- Mittaustuloksen pito
- Automaattinen virrankatkaisu
- Alhaisen pariston ilmaisin
- Yhdistä mittari puhelimeen KPS Link-sovelluksen avulla
- Integroitu taskulamppu
- Koko 57 x 220 x 35 mm
- Paino 200 g
- AC V 1000 V
- DC V 1000 V
- AC A 0,01
- 3000 A
- Resistanssi 10 kOhm
- Taajuus 10 KHz
- Turvallisuusluokitus CAT IV 600V, CAT III 1000V
- Paristot 2 x AA
- TRMS
- LCD Näyttö 300 lukemaa
- Näytön taustavalo
- AC-virran mittaus jopa 3000 A (rajat 30 A/300 A/3000 A)
- DC- ja DC-jännitteen mittaus asti 1000 V
- Resistanssimittaus 10 kOhm asti
- Taajuusmittaus 10 kHz asti
- Kahden parametrin samanaikainen näyttö: "jännite V / taajuus Hz", "virta A / taajuus Hz"
- Mittaustuloksen pito
- Automaattinen virrankatkaisu
- Alhaisen pariston ilmaisin
- Yhdistä mittari puhelimeen KPS Link-sovelluksen avulla
- Integroitu taskulamppu
- Koko 57 x 220 x 35 mm
- Paino 200 g
- AC V 1000 V
- DC V 1000 V
- AC A 0,01
- 3000 A
- Resistanssi 10 kOhm
- Taajuus 10 KHz
- Turvallisuusluokitus CAT IV 600V, CAT III 1000V
- Paristot 2 x AA
OMINAISUUDET
- TRMS
- LCD Näyttö 300 lukemaa
- Näytön taustavalo
- AC-virran mittaus jopa 3000 A (rajat 30 A/300 A/3000 A)
- DC- ja DC-jännitteen mittaus asti 1000 V
- Resistanssimittaus 10 kOhm asti
- Taajuusmittaus 10 kHz asti
- Kahden parametrin samanaikainen näyttö: "jännite V / taajuus Hz", "virta A / taajuus Hz"
- Mittaustuloksen pito
- Automaattinen virrankatkaisu
- Alhaisen pariston ilmaisin
- Yhdistä ...
- TRMS
- LCD Näyttö 300 lukemaa
- Näytön taustavalo
- AC-virran mittaus jopa 3000 A (rajat 30 A/300 A/3000 A)
- DC- ja DC-jännitteen mittaus asti 1000 V
- Resistanssimittaus 10 kOhm asti
- Taajuusmittaus 10 kHz asti
- Kahden parametrin samanaikainen näyttö: "jännite V / taajuus Hz", "virta A / taajuus Hz"
- Mittaustuloksen pito
- Automaattinen virrankatkaisu
- Alhaisen pariston ilmaisin
- Yhdistä ...
Tuotteella ei ole ETIM-luokkaa
| UNSPSC-koodi | 39121003 |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | - |
| RYTJ-koodi | T-SAH-04-07-999 - MUU - Mittarit - SÄH |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | - |
| Toimittajan tuotekoodi | 8677 |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | - |
| Pituus (syvyys) | 35 mm |
|---|---|
| Korkeus | 220 mm |
| Leveys | 57 mm |
| Paino | 200,000 kg |
| Tilavuus | 0,439 l |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 1 | - | 65 mm | 258 mm | 115 mm | 200,000 kg | 1,929 l |
| Pakkauskoko 2 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 65 mm |
| Korkeus | 258 mm |
| Leveys | 115 mm |
| Paino | 200,000 kg |
| Tilavuus | 1,929 l |
Pakkauskoko 2
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | 36 kk |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | CN |
| Tullinimike | 90303100 |
| Julkaisupäivämäärä | 26.04.2023 |
| Muutospäivä | 26.04.2023 |
| CE-merkintä | Kyllä |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Camp meter | - |
| Svenska | Elektrisk testare med stömtång | - |
