Kamera-IP - Ulkokamera,bullet,FULLHD,4mm - Hikvision
Tuotteeseen ei ole liitetty linkkejä...
Tuotteeseen ei ole liitetty tiedostoja...
Tuotteelle ei enää tarvita sähkönumeroa, se on poistunut toimittajan valikoimasta tai sillä on uusi sähkönumero.
| Sähkönumero |
71 638 13
Arkistoitu 10.01.2020 |
|---|---|
| Korvaava tuote | 71 639 11 |
| Yleisnimi | Kamera-IP |
| Tuotesarja | - |
| Tekninen nimi | Ulkokamera,bullet,FULLHD,4mm |
| Pitkä tuotenimi | IP ulkokamera jossa 4mm linssi, ir-yönäkö, POE, FULLHD 1080P |
| GTIN-koodi | 6410071638134 |
| Toimittajan tuotekoodi | DS-2CD2020-I(4mm) |
| Toimittaja | Celotron Oy |
| Tuotemerkki | Hikvision |
| Tuoteryhmä | 71 Turvajärjestelmät |
HIkvision 2MPIX ulkokamera IR yönäöllä (POE)
Progressive CMOS, ICR, 0lux with IR, 1920x1080:25fps(P)/30fps(N), 4mm/F2.0 lens, H.264/MJPEG, dual-stream, IP66, DC12V & PoE, DWDR, 3D DNR, BLC, IR range: up to 30m, Bracket included
• 2 megapixel high resolution
• HD real-time video
• 3D DNR & DWDR & BLC
• IR LEDs: up to 30m
• IP66
• PoE
• Compact design
Progressive CMOS, ICR, 0lux with IR, 1920x1080:25fps(P)/30fps(N), 4mm/F2.0 lens, H.264/MJPEG, dual-stream, IP66, DC12V & PoE, DWDR, 3D DNR, BLC, IR range: up to 30m, Bracket included
• 2 megapixel high resolution
• HD real-time video
• 3D DNR & DWDR & BLC
• IR LEDs: up to 30m
• IP66
• PoE
• Compact design
HIkvision 2MPIX ulkokamera IR yönäöllä (POE)
Progressive CMOS, ICR, 0lux with IR, 1920x1080:25fps(P)/30fps(N), 4mm/F2.0 lens, H.264/MJPEG, dual-stream, IP66, DC12V & PoE, DWDR, 3D DNR, BLC, IR range: up to 30m, Bracket included
• 2 megapixel high resolution
• HD real-time video
• 3D DNR & DWDR & BLC
• IR LEDs: up to 30m
• IP66
• PoE
• ...
Progressive CMOS, ICR, 0lux with IR, 1920x1080:25fps(P)/30fps(N), 4mm/F2.0 lens, H.264/MJPEG, dual-stream, IP66, DC12V & PoE, DWDR, 3D DNR, BLC, IR range: up to 30m, Bracket included
• 2 megapixel high resolution
• HD real-time video
• 3D DNR & DWDR & BLC
• IR LEDs: up to 30m
• IP66
• PoE
• ...
Tuotteella ei ole ETIM-luokkaa
| UNSPSC-koodi | 46171610 |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | T5506 |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 6410071638134 |
| Toimittajan tuotekoodi | DS-2CD2020-I(4mm) |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | - |
| Pituus (syvyys) | - |
|---|---|
| Korkeus | - |
| Leveys | - |
| Paino | - |
| Tilavuus | - |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 1 | - | 250 mm | 150 mm | 150 mm | 0,500 kg | 5,625 l |
| Pakkauskoko 2 | - | 4 | - | - | - | - | - | - |
| Pakkauskoko 3 | - | 8 | - | - | - | - | - | - |
| Pakkauskoko 4 | - | 16 | - | - | - | - | - | - |
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 250 mm |
| Korkeus | 150 mm |
| Leveys | 150 mm |
| Paino | 0,500 kg |
| Tilavuus | 5,625 l |
Pakkauskoko 2
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 4 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | - |
| Korkeus | - |
| Leveys | - |
| Paino | - |
| Tilavuus | - |
Pakkauskoko 3
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 8 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | - |
| Korkeus | - |
| Leveys | - |
| Paino | - |
| Tilavuus | - |
Pakkauskoko 4
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 16 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | - |
| Korkeus | - |
| Leveys | - |
| Paino | - |
| Tilavuus | - |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | - |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | - |
| Tullinimike | - |
| Julkaisupäivämäärä | 06.05.2015 |
| Muutospäivä | 24.02.2021 |
| Arkistointipäivä | 10.01.2020 |
| CE-merkintä | - |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Camera-IP | - |
| Svenska | Kamera-IP | - |
