Takaisin ylös arrow_upward
Kansiossa ei ole tuotteita.

Kytkentäkaapeli-kuitu - SC-SC UPC DPX OS2 5m - Orbis

Sähkönumero 72 063 26
Korvaa arkistoidun tuotteen 72 065 48
Yleisnimi Kytkentäkaapeli-kuitu
Tuotesarja -
Tekninen nimi SC-SC UPC DPX OS2 5m
Pitkä tuotenimi KYTKENTÄKUITU LC-SC SM 8FIG DUPL 5,0M LSFH
GTIN-koodi -
Toimittajan tuotekoodi 2030322
Toimittaja Orbis Oy verified
Tuotemerkki Orbis
Tuoteryhmä 72 Tieto- ja televerkkojen passiivikomponentit
Tuotteella ei ole ETIM-luokkaa
UNSPSC-koodi 26121607
Sähkönimikkeistö T1303 , T1305
Sähkönumero SE -
Sähkönumero NO -
LVI-numero -
Rakennustuotenumero -
Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit -
GTIN-koodi -
Toimittajan tuotekoodi 2030322
Toimittajan tuotekoodi 2 -
ETIM-luokka -
Pituus (syvyys) 5 000 mm
Korkeus -
Leveys -
Paino -
Tilavuus -
Käyttöyksikkö PCE
Myyntiyksikkö PCE
Muunnoskerroin 1
Pakkauskoko 1
Koko 1
GTIN-koodi -
Pituus (syvyys) 300 mm
Korkeus 30 mm
Leveys 250 mm
Paino 0,200 kg
Tilavuus 2,250 l
Pakkauskoko 2
Ei tietoja
Pakkauskoko 3
Ei tietoja
Pakkauskoko 4
Ei tietoja
Takuuaika -
Alkuperämaa -
Tullinimike -
Julkaisupäivämäärä 30.08.2013
Muutospäivä 13.05.2016
CE-merkintä -
M1-merkintä -
Vaatii ammattilaisen asennuksen -
DoP-tunniste -
Kieli Yleisnimi Tekninen nimi
English Connecting cable-fibre -
Svenska Koppling-fiber -

Tarvitset myös näitä tuotteita

(kansio on tyhjä Näytä Tuotekansio)
Näytä:
settings
-
Sähkönroarrow_drop_up Yleisnimi ja tuotesarjaarrow_drop_up Tekninen nimiarrow_drop_up Toim. tuotekoodiarrow_drop_up Toimittajaarrow_drop_up Tuotemerkkiarrow_drop_up