Kannakesarja Chromalox - RIA2-PMR2/2 - Chromalox
Tuotteeseen ei ole liitetty tiedostoja...
| Sähkönumero | 81 095 08 |
|---|---|
| Yleisnimi | Kannakesarja |
| Tuotesarja | Chromalox |
| Tekninen nimi | RIA2-PMR2/2 |
| Pitkä tuotenimi | CAW 300 Konvektiolämmitin 3000W räjähdysvaarallisille alueille, Atex hyväksytty |
| GTIN-koodi | 6410081095088 |
| Toimittajan tuotekoodi | AC01319D |
| Toimittaja | Pistesarjat Oy verified |
| Tuotemerkki | Chromalox |
| Tuoteryhmä | 81 Lämmityslaitteet |
RIA2-PMR2/2
Seinäkannakesarja RIA2 lämmittimille.
Wall mount bracket kit for RIA2.
Seinäkannakesarja RIA2 lämmittimille.
Wall mount bracket kit for RIA2.
...
| ETIM-luokka | Lämmityksen asennustarvike (EC001231) |
|---|---|
| Malli / Tyyppi | asennusapu (EV001580) |
| UNSPSC-koodi | 30161600 |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | S2619 , S2629 , S2639 , S2649 , S2659 , S2669 |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 6410081095088 |
| Toimittajan tuotekoodi | AC01319D |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | Lämmityksen asennustarvike (EC001231) |
| Pituus (syvyys) | 1 mm |
|---|---|
| Korkeus | 1 mm |
| Leveys | 1 mm |
| Paino | 1,000 kg |
| Tilavuus | 0,000 l |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 1 | - | 10 mm | 20 mm | 30 mm | 0,100 kg | 0,006 l |
| Pakkauskoko 2 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 10 mm |
| Korkeus | 20 mm |
| Leveys | 30 mm |
| Paino | 0,100 kg |
| Tilavuus | 0,006 l |
Pakkauskoko 2
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | - |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | FR |
| Tullinimike | 85162950 |
| Julkaisupäivämäärä | 13.02.2015 |
| Muutospäivä | 08.05.2020 |
| CE-merkintä | Kyllä |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Bracket set | RIA2-PMR2/2 |
| Svenska | Konsol set | RIA2-PMR2/2 |
