Takaisin ylösarrow_upward
Kansiossa ei ole tuotteita.

Orbis Oy

Rajaa hakua
Näytä:
-
Sähkönro Yleisnimi ja tuotesarja Tekninen nimi Toim. tuotekoodi Toimittaja Tuotemerkki
Valokaapeli sisä Valokaapeli sisä Orbis 4xOS2 LSZH L500 3001708 Orbis Oy Orbis folderadd
Antennikaapeli Orbis Antennikaapeli Orbis Orbis HCTAYZ-50-23 350m 3000726 Orbis Oy Orbis folderadd
Antennikaapeli Antennikaapeli Orbis HCAAYZ-50-12 350m 3000725 Orbis Oy Orbis folderadd
Tietoverkkokaapeli-CAT6 Tietoverkkokaapeli-CAT6 Cat6 U/UTP 2x4P LSZH 500m 85083438 Orbis Oy Orbis Vaski folderadd
Tietoverkkokaapeli-CAT6 Tietoverkkokaapeli-CAT6 Cat6 U/FTP 4P LSZH 500m 3002519 Orbis Oy Orbis Vaski folderadd
Tietoverkkokaapeli-CAT6 Tietoverkkokaapeli-CAT6 Cat6A U/FTP 4P LSZH 500m 85066236 Orbis Oy Orbis Vaski folderadd
Tietoverkkokaapeli-CAT6 Tietoverkkokaapeli-CAT6 Cat6A F/FTP 2x4 par LSZH 1000m 3002526 Orbis Oy Orbis Vaski folderadd
Paneeli-kuitu Paneeli-kuitu OP200T 24 SC DPX +tuki 3001124 Orbis Oy Orbis OptoPanel folderadd
Paneeli-kuitu Paneeli-kuitu OP200T 24 LC QT +tuki 3001125 Orbis Oy Orbis OptoPanel folderadd
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytkentäkaapeli-kuitu SC-SC UPC OS2 1m 2030617 Orbis Oy Orbis folderadd
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytkentäkaapeli-kuitu SC-SC UPC OS2 2m 2030301 Orbis Oy Orbis folderadd
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytkentäkaapeli-kuitu SC-SC UPC OS2 3m 2030302 Orbis Oy Orbis folderadd
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytkentäkaapeli-kuitu SC-SC UPC OS2 5m 2030303 Orbis Oy Orbis folderadd
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytkentäkaapeli-kuitu SC-SC UPC OS2 10m 2030304 Orbis Oy Orbis folderadd
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytkentäkaapeli-kuitu LC-LC UPC OS2 1m 3000531 Orbis Oy Orbis folderadd
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytkentäkaapeli-kuitu LC-LC UPC OS2 2m 2030305 Orbis Oy Orbis folderadd
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytkentäkaapeli-kuitu LC-LC UPC OS2 3m 2030306 Orbis Oy Orbis folderadd
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytkentäkaapeli-kuitu LC-LC UPC OS2 5m 2030307 Orbis Oy Orbis folderadd
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytkentäkaapeli-kuitu LC-LC UPC OS2 10m 2030308 Orbis Oy Orbis folderadd
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytkentäkaapeli-kuitu LC-SC UPC OS2 1m 3001467 Orbis Oy Orbis folderadd
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytkentäkaapeli-kuitu SC APC-SC APC 2m 2030276 Orbis Oy Orbis folderadd
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytkentäkaapeli-kuitu SC APC-SC APC 3m 2030313 Orbis Oy Orbis folderadd
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytkentäkaapeli-kuitu SC APC-SC APC 5m 2030314 Orbis Oy Orbis folderadd
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytkentäkaapeli-kuitu SC APC-SC APC 10m 2030277 Orbis Oy Orbis folderadd
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytkentäkaapeli-kuitu LC APC-SC APC 1m 3000532 Orbis Oy Orbis folderadd
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytkentäkaapeli-kuitu SC-SC UPC DPX OS2 2m 2030315 Orbis Oy Orbis folderadd
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytkentäkaapeli-kuitu SC-SC UPC DPX OS2 3m 2030278 Orbis Oy Orbis folderadd
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytkentäkaapeli-kuitu SC-SC UPC DPX OS2 5m LSFH 2030316 Orbis Oy Orbis folderadd
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytkentäkaapeli-kuitu SC-SC UPC DPX OS2 10m 2030317 Orbis Oy Orbis folderadd
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytkentäkaapeli-kuitu LC-LC UPC DPX OS2 2m 2030318 Orbis Oy Orbis folderadd
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytkentäkaapeli-kuitu LC-LC UPC DPX OS2 3m 2030279 Orbis Oy Orbis folderadd
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytkentäkaapeli-kuitu LC-LC UPC DPX OS2 5m 2030319 Orbis Oy Orbis folderadd
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytkentäkaapeli-kuitu LC-LC UPC DPX OS2 10m 2030282 Orbis Oy Orbis folderadd
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytkentäkaapeli-kuitu LC-SC UPC DPX OS2 2m 2030320 Orbis Oy Orbis folderadd
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytkentäkaapeli-kuitu LC-SC UPC DPX OS2 3m 2030321 Orbis Oy Orbis folderadd
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytkentäkaapeli-kuitu SC-SC UPC DPX OS2 5m 2030322 Orbis Oy Orbis folderadd
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytkentäkaapeli-kuitu LC-SC UPC DPX OS2 10m 2030323 Orbis Oy Orbis folderadd
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytkentäkaapeli-kuitu SC-SC DPX OM1 62,5um 3m 2030337 Orbis Oy Orbis folderadd
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytkentäkaapeli-kuitu SC-SC DPX OM1 62,5um 5m 2030338 Orbis Oy Orbis folderadd
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytkentäkaapeli-kuitu LC-LC DPX OM1 62,5um 5m 2030342 Orbis Oy Orbis folderadd
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytkentäkaapeli-kuitu LC-SC DPX OM1 62,5um 2m 2030343 Orbis Oy Orbis folderadd
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytkentäkaapeli-kuitu SC-SC OM3 50um 1m 2030621 Orbis Oy Orbis folderadd
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytkentäkaapeli-kuitu SC-SC OM3 50um 2m 2030345 Orbis Oy Orbis folderadd
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytkentäkaapeli-kuitu SC-SC OM3 50um 3m 2030346 Orbis Oy Orbis folderadd
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytkentäkaapeli-kuitu SC-SC OM3 50um 5m 2030347 Orbis Oy Orbis folderadd
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytkentäkaapeli-kuitu SC-SC OM3 50um 10m 2030348 Orbis Oy Orbis folderadd
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytkentäkaapeli-kuitu LC-LC OM3 50um 1m 3000533 Orbis Oy Orbis folderadd
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytkentäkaapeli-kuitu LC-LC OM3 50um 2m 2030349 Orbis Oy Orbis folderadd
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytkentäkaapeli-kuitu LC-LC OM3 50um 3m 2030350 Orbis Oy Orbis folderadd
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytkentäkaapeli-kuitu LC-LC OM3 50um 10m 2030352 Orbis Oy Orbis folderadd
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytkentäkaapeli-kuitu LC-SC OM3 50um 1m 3000534 Orbis Oy Orbis folderadd
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytkentäkaapeli-kuitu LC-SC OM3 50um 2m 2030353 Orbis Oy Orbis folderadd
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytkentäkaapeli-kuitu LC-SC OM3 50um 20m 2030623 Orbis Oy Orbis folderadd
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytkentäkaapeli-kuitu SC-SC DPX OM3 50um 2m 2030357 Orbis Oy Orbis folderadd
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytkentäkaapeli-kuitu SC-SC DPX OM3 50um 3m 2030358 Orbis Oy Orbis folderadd
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytkentäkaapeli-kuitu SC-SC DPX OM3 50um 5m 2030359 Orbis Oy Orbis folderadd
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytkentäkaapeli-kuitu SC-SC DPX OM3 50um 10m 2030289 Orbis Oy Orbis folderadd
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytkentäkaapeli-kuitu LC-LC DPX OM3 50um 2m 2030360 Orbis Oy Orbis folderadd
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytkentäkaapeli-kuitu LC-LC DPX OM3 50um 3m 2030361 Orbis Oy Orbis folderadd
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytkentäkaapeli-kuitu LC-LC DPX OM3 50um 5m 2030362 Orbis Oy Orbis folderadd
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytkentäkaapeli-kuitu LC-LC DPX OM3 50um 10m 2030363 Orbis Oy Orbis folderadd
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytkentäkaapeli-kuitu LC-SC DPX OM3 50um 2m 2030364 Orbis Oy Orbis folderadd
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytkentäkaapeli-kuitu LC-SC DPX OM3 50um 3m 2030365 Orbis Oy Orbis folderadd
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytkentäkaapeli-kuitu LC-SC DPX OM3 50um 5m 2030366 Orbis Oy Orbis folderadd
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytkentäkaapeli-kuitu LC-SC DPX OM3 50um 10m 2030290 Orbis Oy Orbis folderadd
Häntäkuitu Häntäkuitu SC UPC OS2 12kpl 1,5m 2030136 Orbis Oy Orbis folderadd
Häntäkuitu Häntäkuitu SC APC 12kpl 2m 2030291 Orbis Oy Orbis folderadd
Häntäkuitu Häntäkuitu LC UPC OS2 12kpl 1,5m 2030137 Orbis Oy Orbis folderadd
Häntäkuitu Häntäkuitu LC APC 12kpl 2m 3000530 Orbis Oy Orbis folderadd
Häntäkuitu Häntäkuitu SC OM1 12kpl 1,5m 2030216 Orbis Oy Orbis folderadd
Häntäkuitu Häntäkuitu SC OM3 12kpl 1,5m 2030367 Orbis Oy Orbis folderadd
Häntäkuitu Häntäkuitu LC OM3 12kpl 1,5m 2030138 Orbis Oy Orbis folderadd
Häntäkuitu Häntäkuitu SC UPC OS2 2m 12kpl SFS 2030764 Orbis Oy Orbis folderadd
Häntäkuitu Häntäkuitu LC UPC OS2 2m 12kpl SFS 2030765 Orbis Oy Orbis folderadd
Häntäkuitu Häntäkuitu SC OM3 2m 12kpl SFS 2030766 Orbis Oy Orbis folderadd
Häntäkuitu Häntäkuitu LC OM3 2m 12kpl SFS 2030767 Orbis Oy Orbis folderadd
Adapteri Adapteri SC UPC SIN 2030217 Orbis Oy Orbis folderadd
Adapteri Adapteri SC UPC DPX SIN 2030143 Orbis Oy Orbis folderadd
Adapteri Adapteri SC APC 2030292 Orbis Oy Orbis folderadd
Adapteri Adapteri SC APC DPX 2030294 Orbis Oy Orbis folderadd
Adapteri Adapteri SC MM BEI 2030219 Orbis Oy Orbis folderadd
Adapteri Adapteri SC MM DPX BEI 2030368 Orbis Oy Orbis folderadd
Adapteri Adapteri LC UPC SIN 2030369 Orbis Oy Orbis folderadd
Adapteri Adapteri LC UPC DPX SIN 3001428 Orbis Oy Orbis folderadd
Adapteri Adapteri LC UPC QT SIN 2030141 Orbis Oy Orbis folderadd
Adapteri Adapteri LC MM DPX BEI 2030142 Orbis Oy Orbis folderadd
Adapteri Adapteri LC MM QT BEI 3000524 Orbis Oy Orbis folderadd
Adapteri Adapteri LC APC 3000536 Orbis Oy Orbis folderadd
Adapteri Adapteri LC APC DPX 3000537 Orbis Oy Orbis folderadd
Adapteri Adapteri LC APC QT 3000525 Orbis Oy Orbis folderadd
Kuitujatkossuoja Kuitujatkossuoja Jatkos-suojaholkki 60mm 3000964 Orbis Oy Orbis folderadd
Kuitujatkossuoja Kuitujatkossuoja Jatkos-suojaholkki 45mm 3001574 Orbis Oy Orbis folderadd
Kuitujatkossuoja Kuitujatkossuoja Kuitujatkospidike 12 holkille 2030522 Orbis Oy Orbis folderadd
Peitelevy Peitelevy Peitetulppa SC MUS 2010002 Orbis Oy Orbis folderadd
Peitelevy Peitelevy Peitetulppa SC DPX MUS 2010001 Orbis Oy Orbis folderadd
Työkalu-kuitu Työkalu-kuitu Miller kuorintapihti FO-103S 1005021 Orbis Oy Miller folderadd
Puhdistustarvike Puhdistustarvike Puhdistuskasetti OAM 3005653 Orbis Oy Orbis folderadd
Puhdistustarvike Puhdistustarvike Varanauha puhdistuskasettiin 3005652 Orbis Oy Orbis folderadd
Puhdistustarvike Puhdistustarvike Puhdistustarvikelaukku 2027834 Orbis Oy Sticklers folderadd
Puhdistustarvike Puhdistustarvike Puhdistusaine, spray 2030109 Orbis Oy Sticklers folderadd