Jakorasia - Jakorasia irtonysin HF - Etman
Tuotteeseen ei ole liitetty linkkejä...
Tuotteeseen ei ole liitetty tiedostoja...
| Sähkönumero | 11 041 01 |
|---|---|
| Yleisnimi | Jakorasia |
| Tuotesarja | - |
| Tekninen nimi | Jakorasia irtonysin HF |
| Pitkä tuotenimi | - |
| GTIN-koodi | 6438140003478 |
| Toimittajan tuotekoodi | 1140270 |
| Toimittaja | Kauppahuone Harju Oy verified |
| Tuotemerkki | Etman |
| Tuoteryhmä | 11 Asennusputket, putkitustarvikkeet ja suojaletkut |
Uppoasennettava Etman Lime jakorasia irtona. Tukkumyynti laatikoittain. ETBOX LIME jakorasiasarja suunniteltu Suomen markkinoille. Rasiassa painotettu asennettavuutta ja laatua.
...
| ETIM-luokka | Jako-/kojerasia uppoasennukseen (EC002601) |
|---|---|
| Asennustapa | uppoasennus (EV000383) |
| Muoto | pyöreä (EV000167) |
| Rakennetyyppi | jakorasia (EV010159) |
| Murrettava läpivienti | Kyllä |
| Materiaali | muovi (EV000139) |
| Halogeeniton | Kyllä |
| Väri | muu (EV000154) |
| UNSPSC-koodi | 40141900 |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | - |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 6438140003478 |
| Toimittajan tuotekoodi | 1140270 |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | Jako-/kojerasia uppoasennukseen (EC002601) |
| Pituus (syvyys) | 50 mm |
|---|---|
| Korkeus | 95 mm |
| Leveys | 95 mm |
| Paino | 0,057 kg |
| Tilavuus | 0,451 l |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 100 | - | 50 mm | 70 mm | 70 mm | 0,044 kg | 0,245 l |
| Pakkauskoko 2 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 100 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 50 mm |
| Korkeus | 70 mm |
| Leveys | 70 mm |
| Paino | 0,044 kg |
| Tilavuus | 0,245 l |
Pakkauskoko 2
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | - |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | - |
| Tullinimike | - |
| Julkaisupäivämäärä | 20.03.2024 |
| Muutospäivä | 20.03.2024 |
| CE-merkintä | - |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Junction box | - |
| Svenska | Kopplingsdosa | - |
