Kaapelikiinnike - KO 40/2 V0 2x27-40mm (M10) - ELRAF
Tuotteeseen ei ole liitetty tiedostoja...
| Sähkönumero | 13 159 13 |
|---|---|
| Yleisnimi | Kaapelikiinnike |
| Tuotesarja | - |
| Tekninen nimi | KO 40/2 V0 2x27-40mm (M10) |
| Pitkä tuotenimi | KAAPELIKIINNIKE KO 40/2 V0 KAHDELLE KAAPELILLE. KAAPELIN ULKOHALKAISIJA 27-40mm. KIINNITYSREIÄT M10. MATERIAALI UL94 V0. |
| GTIN-koodi | 6410013159130 |
| Toimittajan tuotekoodi | KO 40/2 V0 |
| Toimittaja | Onninen Oy verified |
| Tuotemerkki | ELRAF |
| Tuoteryhmä | 13 Kiinnitystarvikkeet |
Kaksiosainen kaapelikiinnike kaapeleiden tukevaan asentamiseen.
...
| ETIM-luokka | Kaapelipidike (EC000536) |
|---|---|
| Materiaali | muovi (EV000139) |
| UNSPSC-koodi | 39121705 |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | - |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 6410013159130 |
| Toimittajan tuotekoodi | KO 40/2 V0 |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | Kaapelipidike (EC000536) |
| Pituus (syvyys) | - |
|---|---|
| Korkeus | - |
| Leveys | - |
| Paino | - |
| Tilavuus | - |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 105 | - | 560 mm | 330 mm | 330 mm | 28,000 kg | 60,984 l |
| Pakkauskoko 2 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 105 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 560 mm |
| Korkeus | 330 mm |
| Leveys | 330 mm |
| Paino | 28,000 kg |
| Tilavuus | 60,984 l |
Pakkauskoko 2
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | - |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | PL |
| Tullinimike | 73269060 |
| Julkaisupäivämäärä | 31.08.2018 |
| Muutospäivä | 22.08.2024 |
| CE-merkintä | Kyllä |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Cable clamp | 2x27-40mm/ KO 40/2 V0 |
| Svenska | Kabelfäste | 2x27-40mm/ KO 40/2 V0 |

