Ohjelmointilaite Ledge Cirle - Remote Control HRC-05 - Defa Lighting
| Sähkönumero | 26 444 02 |
|---|---|
| Yleisnimi | Ohjelmointilaite |
| Tuotesarja | Ledge Cirle |
| Tekninen nimi | Remote Control HRC-05 |
| Pitkä tuotenimi | Remote Control HRC-05 , with battery Ledge Cirle RF Radar |
| GTIN-koodi | 7323201204200 |
| Toimittajan tuotekoodi | 120420 |
| Toimittaja | DEFA OY |
| Tuotemerkki | Defa Lighting |
| Tuoteryhmä | 26 Kellokytkimet, termostaatit ja valaistuksenohjaus |
Remote Control HRC-05 (Ledge Cirle PIR)
...
| ETIM-luokka | Valaisimen optinen lisätarvike (EC002558) |
|---|---|
| Tarvikkeen/varaosan tyyppi | muu (EV000154) |
| Valon jakautuminen (symmetrinen/epäsymmetrinen) | symmetrinen (EV000181) |
| Valon suunta (suora/epäsuora) | suora/epäsuora (EV002416) |
| Heijastimen/Häikäisysuojan pinta | ei ole (EV000494) |
| Perforoitu heijastin | Ei |
| Perforoitu häikäisysuoja | Ei |
| Materiaali | muovi (EV000139) |
| Väri | valkoinen (EV000202) |
| Pituus (mm) | 124 |
| Leveys (mm) | 50 |
| Korkeus/syvyys (mm) | 12 |
| Valonjako | ei ole (EV000494) |
| UNSPSC-koodi | 39121500 |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | S2511 , S2521 , S2531 , S2541 |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 7323201204200 |
| Toimittajan tuotekoodi | 120420 |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | Valaisimen optinen lisätarvike (EC002558) |
| Pituus (syvyys) | 125 mm |
|---|---|
| Korkeus | 10 mm |
| Leveys | 50 mm |
| Paino | 0,200 kg |
| Tilavuus | 0,063 l |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 1 | - | 150 mm | 20 mm | 70 mm | 0,300 kg | 0,210 l |
| Pakkauskoko 2 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 150 mm |
| Korkeus | 20 mm |
| Leveys | 70 mm |
| Paino | 0,300 kg |
| Tilavuus | 0,210 l |
Pakkauskoko 2
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | 60 kk |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | CN |
| Tullinimike | - |
| Julkaisupäivämäärä | 04.04.2023 |
| Muutospäivä | 06.03.2025 |
| CE-merkintä | Kyllä |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Programing device | Remote Control HRC-05 |
| Svenska | Programmeringsenhet | Remote Control HRC-05 |


