Moduulikotelo pinta ABS - 14 moduulia, 1 rivi, IP40 - Famatel
Tuotteeseen ei ole liitetty linkkejä...
Tuotteeseen ei ole liitetty tiedostoja...
| Sähkönumero | 34 141 05 |
|---|---|
| Yleisnimi | Moduulikotelo pinta ABS |
| Tuotesarja | - |
| Tekninen nimi | 14 moduulia, 1 rivi, IP40 |
| Pitkä tuotenimi | - |
| GTIN-koodi | 8429760151524 |
| Toimittajan tuotekoodi | 3612 |
| Toimittaja | Kauppahuone Harju Oy verified |
| Tuotemerkki | Famatel |
| Tuoteryhmä | 34 Keskukset ja keskuksien osat ≥ IP34 sekä kotelot ja osat ≥ IP20 |
Pinta-asennettava Famatel-moduulikotelo, jossa savunvärinen oviluukku. Soveltuu kuiviin tiloihin.
...
| ETIM-luokka | Kotelo pienjännitetuotteille (EC000214) |
|---|---|
| Asennustapa | pinta-asennus (EV000384) |
| Rivien lukumäärä | 1 |
| Leveys (moduulipaikkojen määrä) | 12 |
| Suojuksen tyyppi | kansi (EV001012) |
| Kannen muoto | suljettu (EV000116) |
| Läpinäkyvä kansi/ovi | Kyllä |
| Korkeus (mm) | 200 |
| Leveys (mm) | 285 |
| Syvyys (mm) | 100 |
| DIN-kisko | Kyllä |
| Väri | valkoinen (EV000202) |
| Kotelointiluokka (IP) | IP40 (EV006415) |
| Oven tyyppi | yksinkertainen (EV000426) |
| UNSPSC-koodi | - |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | - |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 8429760151524 |
| Toimittajan tuotekoodi | 3612 |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | Kotelo pienjännitetuotteille (EC000214) |
| Pituus (syvyys) | 100 mm |
|---|---|
| Korkeus | 200 mm |
| Leveys | 285 mm |
| Paino | 1,200 kg |
| Tilavuus | 5,700 l |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 1 | - | 100 mm | 200 mm | 285 mm | 1,200 kg | 5,700 l |
| Pakkauskoko 2 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 100 mm |
| Korkeus | 200 mm |
| Leveys | 285 mm |
| Paino | 1,200 kg |
| Tilavuus | 5,700 l |
Pakkauskoko 2
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | - |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | ES |
| Tullinimike | - |
| Julkaisupäivämäärä | 20.03.2024 |
| Muutospäivä | 20.03.2024 |
| CE-merkintä | - |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Module enclosure surface ABS | - |
| Svenska | Modulkapsling ytmontage ABS | - |
