Latausasematarvike eConnect - Premium Bag Black - DEFA
| Sähkönumero | 35 053 39 |
|---|---|
| Korvaa arkistoidun tuotteen | 34 053 73 |
| Yleisnimi | Latausasematarvike |
| Tuotesarja | eConnect |
| Tekninen nimi | Premium Bag Black |
| Pitkä tuotenimi | DEFA eConnect Premium bag |
| GTIN-koodi | 7042287125949 |
| Toimittajan tuotekoodi | 712594 |
| Toimittaja | DEFA OY |
| Tuotemerkki | DEFA |
| Tuoteryhmä | 35 Liikennevälineiden lataustuotteet |
Pidä eConnect-latauskaapeli siistinä, suojattuna ja turvallisesti pakattuna autossa eConnect Premium Bag -laukulla.
Laukku sopii kaikille Mode 3 -latauskaapeleille, ja se on valmistettu kestävästä ja tulenkestävästä materiaalista. Ergonomisesti suunnitellun kahvan ansiosta kantaminen on helppoa ja mukavaa.
Tuuletusreiät estävät kosteuden kerääntymisen laukkuun säilytyksen aikana ja suojaavat kaapeliliittimiä korroosiolta.
Käyttöohjeet: Premium-laukku voidaan kiinnittää koukulla auton tavaratilaan turvallisen kuljetuksen takaamiseksi. Vetoketju avautuu molempiin suuntiin, jolloin kaapeliin pääsee helposti käsiksi. Laukun sisällä oleva hihna pitää kaapelin paikallaan. Laukussa on sisätasku käyttöohjetta varten.
Laukku sopii kaikille Mode 3 -latauskaapeleille, ja se on valmistettu kestävästä ja tulenkestävästä materiaalista. Ergonomisesti suunnitellun kahvan ansiosta kantaminen on helppoa ja mukavaa.
Tuuletusreiät estävät kosteuden kerääntymisen laukkuun säilytyksen aikana ja suojaavat kaapeliliittimiä korroosiolta.
Käyttöohjeet: Premium-laukku voidaan kiinnittää koukulla auton tavaratilaan turvallisen kuljetuksen takaamiseksi. Vetoketju avautuu molempiin suuntiin, jolloin kaapeliin pääsee helposti käsiksi. Laukun sisällä oleva hihna pitää kaapelin paikallaan. Laukussa on sisätasku käyttöohjetta varten.
Pidä eConnect-latauskaapeli siistinä, suojattuna ja turvallisesti pakattuna autossa eConnect Premium Bag -laukulla.
Laukku sopii kaikille Mode 3 -latauskaapeleille, ja se on valmistettu kestävästä ja tulenkestävästä materiaalista. Ergonomisesti suunnitellun kahvan ansiosta kantaminen on helppoa ja mukavaa.
Tuuletusreiät estävät kosteuden kerääntymisen laukkuun säilytyksen aikana ja suojaavat kaapeliliittimiä korroosiolta.
Käyttöohjeet: ...
Laukku sopii kaikille Mode 3 -latauskaapeleille, ja se on valmistettu kestävästä ja tulenkestävästä materiaalista. Ergonomisesti suunnitellun kahvan ansiosta kantaminen on helppoa ja mukavaa.
Tuuletusreiät estävät kosteuden kerääntymisen laukkuun säilytyksen aikana ja suojaavat kaapeliliittimiä korroosiolta.
Käyttöohjeet: ...
| ETIM-luokka | Sähköisen liikenteen latausaseman tarvikkeet/varaosat (EC002884) |
|---|---|
| Tarvikkeen/varaosan tyyppi | muu (EV000154) |
| Lisätarvike | Kyllä |
| UNSPSC-koodi | - |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | - |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 7042287125949 |
| Toimittajan tuotekoodi | 712594 |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | Sähköisen liikenteen latausaseman tarvikkeet/varaosat (EC002884) |
| Pituus (syvyys) | 470 mm |
|---|---|
| Korkeus | 100 mm |
| Leveys | 360 mm |
| Paino | 0,770 kg |
| Tilavuus | 16,920 l |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 1 | - | 470 mm | 100 mm | 360 mm | 0,770 kg | 16,920 l |
| Pakkauskoko 2 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 470 mm |
| Korkeus | 100 mm |
| Leveys | 360 mm |
| Paino | 0,770 kg |
| Tilavuus | 16,920 l |
Pakkauskoko 2
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | 24 kk |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | NO |
| Tullinimike | 85381000 |
| Julkaisupäivämäärä | 28.02.2023 |
| Muutospäivä | 18.09.2025 |
| CE-merkintä | Kyllä |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Cable bag | Premiun bag for cable T2 |
| Svenska | Kabelväskan | Premium väska för kabel T2 |



