Latausasema peruslataus DEFA Power - DEFA Power Up - DEFA
Tuotteeseen ei ole liitetty tiedostoja...
| Sähkönumero | 35 053 68 |
|---|---|
| Yleisnimi | Latausasema peruslataus |
| Tuotesarja | DEFA Power |
| Tekninen nimi | DEFA Power Up |
| Pitkä tuotenimi | DEFA Power Up 22 kW latausasema ilman kytekntäkoteloa |
| GTIN-koodi | 7042287150026 |
| Toimittajan tuotekoodi | 715002 |
| Toimittaja | DEFA OY |
| Tuotemerkki | DEFA |
| Tuoteryhmä | 35 Liikennevälineiden lataustuotteet |
Sähköautojen älylatausasema integroidulla latauskaapelilla, mutta ilman taustakoteloa.
Tuote päivittää 715011 Power Ready S valmius tuotteen latausasemaksi.
Aikaisemmin asennetusta Power S tuotteesta poistetaan etukansi ja Power Ready (3505368) asennetaan taustalevyyn.
Tuote päivittää 715011 Power Ready S valmius tuotteen latausasemaksi.
Aikaisemmin asennetusta Power S tuotteesta poistetaan etukansi ja Power Ready (3505368) asennetaan taustalevyyn.
...
| ETIM-luokka | Sähköisen liikenteen latausasema (EC002883) |
|---|
Tuotteella ei ole ETIM-tietoja
| UNSPSC-koodi | 39121103 |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | S2483 |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 7042287150026 |
| Toimittajan tuotekoodi | 715002 |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | Sähköisen liikenteen latausasema (EC002883) |
| Pituus (syvyys) | 113 mm |
|---|---|
| Korkeus | 350 mm |
| Leveys | 167 mm |
| Paino | 5,500 kg |
| Tilavuus | 6,605 l |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 1 | - | 140 mm | 390 mm | 490 mm | 6,000 kg | 26,754 l |
| Pakkauskoko 2 | - | 32 | - | 800 mm | 1 190 mm | 1 200 mm | 240,000 kg | 1 142,400 l |
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 140 mm |
| Korkeus | 390 mm |
| Leveys | 490 mm |
| Paino | 6,000 kg |
| Tilavuus | 26,754 l |
Pakkauskoko 2
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 32 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 800 mm |
| Korkeus | 1 190 mm |
| Leveys | 1 200 mm |
| Paino | 240,000 kg |
| Tilavuus | 1 142,400 l |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | 36 kk |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | CN |
| Tullinimike | 8537109500 |
| Julkaisupäivämäärä | 01.09.2025 |
| Muutospäivä | 18.09.2025 |
| CE-merkintä | Kyllä |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | Kyllä |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Recharging station | DEFA Power Up 22 kW |
| Svenska | Laddstation | DEFA Power Up 22 kW |

