Kellokytkin mekaaninen - THE 211MiniST2HM1 kellokytkin - FSM
Tuotteelle ei enää tarvita sähkönumeroa, se on poistunut toimittajan valikoimasta tai sillä on uusi sähkönumero.
| Sähkönumero |
35 715 96
Arkistoitu 29.04.2022 |
|---|---|
| Korvaava tuote | 26 036 02 |
| Yleisnimi | Kellokytkin mekaaninen |
| Tuotesarja | - |
| Tekninen nimi | THE 211MiniST2HM1 kellokytkin |
| Pitkä tuotenimi | THE 211Mini ST2HM1 180 mekaaninen kellokytkin, 220 - 240 V AC 50 Hz, 1 kanavainen, 2 tunnin kytkentäaika, LED valaistu läpinäkyvä ohjelmalevy |
| GTIN-koodi | - |
| Toimittajan tuotekoodi | 010600031. |
| Toimittaja | FSM Group verified |
| Tuotemerkki | FSM |
| Tuoteryhmä | 35 Liikennevälineiden lataustuotteet |
Mekaaninen lämmityspistorasiakello ulkorasioihin
- Kellossa LED-valaistu läpinäkyvä ohjelmalevy
- Käyttöjännite: 230-240V AC
- Taajuus: 50Hz
- 1 kanavainen 16A
- Kytkentäaika: 2 h
- Pakkasen kestävyys: -40°C
- Leveys: 17,5 mm
...
| ETIM-luokka | Analoginen kellokytkin (EC002304) |
|---|---|
| Asennustapa | muu (EV000154) |
| Kanavien lukumäärä | 1 |
| Syöttöjännite (V) | 220 - 240 |
| Syöttöjännitteen tyyppi | AC (EV000460) |
| Käyttöjännitteen taajuus (Hz) | 50 |
| 60 min. ohjelma | Kyllä |
| 24 h ohjelma | Ei |
| Viikko-ohjelma | Ei |
| Vuosi-ohjelma | Ei |
| Verkkosynkronointi | Kyllä |
| Kideohjattu | Ei |
| Kosketintyyppi | vaihtokosketin (EV000201) |
| Automaattinen siirtyminen talvi-/kesäaikaan | Ei |
| Käsikäyttöinen | Ei |
| Kytkennän esivalinta | Ei |
| Nimelliskytkentävirta 250 V AC (A) | 16 |
| Potentiaalivapaa pääkatkaisin | Kyllä |
| Kotelointiluokka (IP) | IP22 (EV006608) |
| Leveys (moduulipaikkojen määrä) | 1 |
| Leveys (mm) | 18 |
| Korkeus (mm) | 90 |
| Syvyys (mm) | 60 |
| Lyhin kytkentäaika, kanava 1 (min) | 120 Poistettu |
| UNSPSC-koodi | 39121504 |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | - |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | - |
| Toimittajan tuotekoodi | 010600031. |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | 01.06.0003.1 |
| ETIM-luokka | Analoginen kellokytkin (EC002304) |
| Pituus (syvyys) | - |
|---|---|
| Korkeus | - |
| Leveys | - |
| Paino | - |
| Tilavuus | - |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 1 | - | 91 mm | 87 mm | 26 mm | 0,075 kg | 0,206 l |
| Pakkauskoko 2 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 91 mm |
| Korkeus | 87 mm |
| Leveys | 26 mm |
| Paino | 0,075 kg |
| Tilavuus | 0,206 l |
Pakkauskoko 2
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | - |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | MX |
| Tullinimike | 910700009900 |
| Julkaisupäivämäärä | 31.10.1998 |
| Muutospäivä | 29.04.2022 |
| Arkistointipäivä | 29.04.2022 |
| CE-merkintä | - |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | - | Time switch |
| Svenska | - | Kopplingsur |




