Mekaaninen lisätarvike Ledinaire highbay - Highbay kaukosäädin - Philips
| Sähkönumero | 41 514 53 |
|---|---|
| Yleisnimi | Mekaaninen lisätarvike |
| Tuotesarja | Ledinaire highbay |
| Tekninen nimi | Highbay kaukosäädin |
| Pitkä tuotenimi | Philips Ledinaire Highbay All-in -kaukosäädin HIGHBAY REMOTE CONTROL_Z. Soveltuu käytettäväksi Ledinaire Highbay All-in -syväsäteilijävalaisimen kanssa. Vaatii lisävarusteeksi erillisen tunnistimen. |
| GTIN-koodi | 8720169756779 |
| Toimittajan tuotekoodi | 911401813287 |
| Toimittaja | Signify Finland Oy verified |
| Tuotemerkki | Philips |
| Tuoteryhmä | 41 Sisävalaisimet |
Philips Ledinaire Highbay All-in -kaukosäädin
Ominaisuudet
Philips Ledinaire Highbay All In -syväsäteilijävalaisimen kaukosäätimellä voit säätää tunnistimen herkkyyttä, toimintaa ja ajastusta, sekä päivänvalosensorin herkkyyttä. Lisäksi kaukosäätimellä voidaan säätää syväsäteilijän kirkkautta (100 %, 80 %, 30 % ja 20 %).
Kaukosäädin soveltuu käytettäväksi Ledinaire Highbay All In -syväsäteilijän kanssa (sähkönumero: 4350504).
Signify (entinen Philips Lighting) on globaali valaistuksen markkinajohtaja. Valikoimaamme kuuluu mm. LED-lamppuja ja -valaisimia, langattomia ohjausjärjestelmiä sekä muita valaistusinnovaatioita ammattikohteisiin ja koteihin. Kestävän kehityksen arvot ovat Signifyn yritystoiminnan ytimessä.
Ominaisuudet
- Pituus: 120 mm
- Leveys: 45 mm
- Kaukosäätimellä voidaan säätää tunnistimen herkkyyttä, ajastusta ja päivänvalotunnistusta ja himmentää syväsäteilijää, vaatii erillisen mikroaaltosensorin (sähkönumero: 4151452)
- Teollisuus
- Logistiikka
- Varastot
Philips Ledinaire Highbay All In -syväsäteilijävalaisimen kaukosäätimellä voit säätää tunnistimen herkkyyttä, toimintaa ja ajastusta, sekä päivänvalosensorin herkkyyttä. Lisäksi kaukosäätimellä voidaan säätää syväsäteilijän kirkkautta (100 %, 80 %, 30 % ja 20 %).
Kaukosäädin soveltuu käytettäväksi Ledinaire Highbay All In -syväsäteilijän kanssa (sähkönumero: 4350504).
Signify (entinen Philips Lighting) on globaali valaistuksen markkinajohtaja. Valikoimaamme kuuluu mm. LED-lamppuja ja -valaisimia, langattomia ohjausjärjestelmiä sekä muita valaistusinnovaatioita ammattikohteisiin ja koteihin. Kestävän kehityksen arvot ovat Signifyn yritystoiminnan ytimessä.
Philips Ledinaire Highbay All-in -kaukosäädin
Ominaisuudet
Philips Ledinaire Highbay All In -syväsä...
Ominaisuudet
- Pituus: 120 mm
- Leveys: 45 mm
- Kaukosäätimellä voidaan säätää tunnistimen herkkyyttä, ajastusta ja päivänvalotunnistusta ja himmentää syväsäteilijää, vaatii erillisen mikroaaltosensorin (sähkönumero: 4151452)
- Teollisuus
- Logistiikka
- Varastot
Philips Ledinaire Highbay All In -syväsä...
| ETIM-luokka | Valaistuksen ohjausjärjestelmän komponentti (EC000533) |
|---|---|
| Malli / Tyyppi | ohjain (EV001626) |
| Leveys (mm) | 120 |
| Korkeus (mm) | 45 |
| Syvyys (mm) | 18,5 |
| Apple HomeKit -yhteensopiva | Ei |
| Google Assistant -yhteensopiva | Ei |
| Amazon Alexa -yhteensopiva | Ei |
| IFTTT-tuki | Ei |
| Energiankulutus (W) | 0,1 |
| Ohjausmenetelmä | ei himmennettävä (EV011014) |
| Kotelointiluokka (IP) | IP20 (EV006405) |
| Käyttöjännitteen tyyppi | DC (EV000461) |
| Varustettu asennuslevyllä | Ei |
| Bluetooth -ohjattava | Ei |
| Tukee ZigBee protokollaa | Ei |
| UNSPSC-koodi | 39111500 |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | - |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 8720169756779 |
| Toimittajan tuotekoodi | 911401813287 |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | 872016975677999 |
| ETIM-luokka | Valaistuksen ohjausjärjestelmän komponentti (EC000533) |
| Pituus (syvyys) | 120 mm |
|---|---|
| Korkeus | 19 mm |
| Leveys | 45 mm |
| Paino | 0,030 kg |
| Tilavuus | 0,100 l |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 1 | 8720169756779 | 125 mm | 21 mm | 47 mm | 0,040 kg | 0,123 l |
| Pakkauskoko 2 | - | 100 | 8720169753822 | 257 mm | 279 mm | 237 mm | 4,000 kg | 16,994 l |
| Pakkauskoko 3 | - | 1 500 | - | 1 200 mm | 279 mm | 800 mm | 60,300 kg | 267,840 l |
| Pakkauskoko 4 | - | 4 500 | - | 1 200 mm | 987 mm | 800 mm | 205,000 kg | 947,520 l |
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | 8720169756779 |
| Pituus (syvyys) | 125 mm |
| Korkeus | 21 mm |
| Leveys | 47 mm |
| Paino | 0,040 kg |
| Tilavuus | 0,123 l |
Pakkauskoko 2
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 100 |
| GTIN-koodi | 8720169753822 |
| Pituus (syvyys) | 257 mm |
| Korkeus | 279 mm |
| Leveys | 237 mm |
| Paino | 4,000 kg |
| Tilavuus | 16,994 l |
Pakkauskoko 3
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 1 500 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 1 200 mm |
| Korkeus | 279 mm |
| Leveys | 800 mm |
| Paino | 60,300 kg |
| Tilavuus | 267,840 l |
Pakkauskoko 4
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 4 500 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 1 200 mm |
| Korkeus | 987 mm |
| Leveys | 800 mm |
| Paino | 205,000 kg |
| Tilavuus | 947,520 l |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | - |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | CN |
| Tullinimike | 9405423990 |
| Julkaisupäivämäärä | 26.09.2024 |
| Muutospäivä | 23.02.2026 |
| CE-merkintä | Kyllä |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Mechanical accessories | LSCS Highbay Remote Control_Z |
| Svenska | Mekaniska tillbehör | LSCS Highbay Remote Control_Z |







