Ripustusvalaisin - Slamp Kalatos Prisma - Slamp
Tuotteelle ei enää tarvita sähkönumeroa, se on poistunut toimittajan valikoimasta tai sillä on uusi sähkönumero.
| Sähkönumero |
42 375 18
Arkistoitu 03.01.2023 |
|---|---|
| Yleisnimi | Ripustusvalaisin |
| Tuotesarja | - |
| Tekninen nimi | Slamp Kalatos Prisma |
| Pitkä tuotenimi | Slamp Kalatos Prisma ripustusvalaisin |
| GTIN-koodi | 6410042375181 |
| Toimittajan tuotekoodi | Kalatos suspension Prisma |
| Toimittaja | Casalight Oy |
| Tuotemerkki | Slamp |
| Tuoteryhmä | 42 Sisävalaisimet |
Size: Ø 63 cm x h. 30 cm / Ø 24-1/2” x h. 11-3/4” Maximum Cable Lenght 140 cm / 55” Colours: Prisma, Black/Gold Materials: Metallized Polycarbonate or Lentiflex® / Polycarbonate With: Magnetic System® Light Source: 4 x 12W LED Filament
Kalatos, joka on ihastunut taiteen taiteesta, joka on osa ihmiskuntaa esihistoriallisista aikoina korien ja ruokosäkkien muodossa, tarkastelee näitä arkkityyppejä nykyaikaisella tavalla käyttäen Slampin kehittyneitä teknopolymeerejä; kokoelmassa on sekä ripustus- että katto- versiot, molemmissa on integroitu magneettinen järjestelmä. Niissä on kaksi värikombinaatiota: mattamusta, sisäinen kullan viimeistely tai valkoinen, läpinäkyvä Lentiflex®.
Kalatos, joka on ihastunut taiteen taiteesta, joka on osa ihmiskuntaa esihistoriallisista aikoina korien ja ruokosäkkien muodossa, tarkastelee näitä arkkityyppejä nykyaikaisella tavalla käyttäen Slampin kehittyneitä teknopolymeerejä; kokoelmassa on sekä ripustus- että katto- versiot, molemmissa on integroitu magneettinen järjestelmä. Niissä on kaksi värikombinaatiota: mattamusta, sisäinen kullan viimeistely tai valkoinen, läpinäkyvä Lentiflex®.
Size: Ø 63 cm x h. 30 cm / Ø 24-1/2” x h. 11-3/4” Maximum Cable Lenght 140 cm / 55” Colours: Prisma, Black/Gold Materials: Metallized Polycarbonate or Lentiflex® / Polycarbonate With: Magnetic System® Light Source: 4 x 12W LED Filament
Kalatos, joka on ihastunut taiteen taiteesta, joka on osa ihmiskuntaa esihistoriallisista aikoina korien ja ruokosäkkien muodossa, tarkastelee näitä arkkityyppejä nykyaikaisella tavalla kä...
Kalatos, joka on ihastunut taiteen taiteesta, joka on osa ihmiskuntaa esihistoriallisista aikoina korien ja ruokosäkkien muodossa, tarkastelee näitä arkkityyppejä nykyaikaisella tavalla kä...
| ETIM-luokka | Ripustusvalaisin (EC001743) |
|---|
Tuotteella ei ole ETIM-tietoja
| UNSPSC-koodi | 39111500 |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | S2513J |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 6410042375181 |
| Toimittajan tuotekoodi | Kalatos suspension Prisma |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | Ripustusvalaisin (EC001743) |
| Pituus (syvyys) | 630 mm |
|---|---|
| Korkeus | 300 mm |
| Leveys | 630 mm |
| Paino | 1,800 kg |
| Tilavuus | 119,070 l |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 1 | - | 700 mm | 350 mm | 700 mm | 5,800 kg | 171,500 l |
| Pakkauskoko 2 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 700 mm |
| Korkeus | 350 mm |
| Leveys | 700 mm |
| Paino | 5,800 kg |
| Tilavuus | 171,500 l |
Pakkauskoko 2
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | 24 kk |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | IT |
| Tullinimike | - |
| Julkaisupäivämäärä | 18.04.2019 |
| Muutospäivä | 04.01.2023 |
| Arkistointipäivä | 03.01.2023 |
| CE-merkintä | Kyllä |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | Kyllä |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Suspension luminaire | - |
| Svenska | Pendelarmatur | - |




