Mekaaninen lisätarvike Ledinaire highbay - Optinen heijastin highbay - Philips
| Sähkönumero | 43 505 05 |
|---|---|
| Yleisnimi | Mekaaninen lisätarvike |
| Tuotesarja | Ledinaire highbay |
| Tekninen nimi | Optinen heijastin highbay |
| Pitkä tuotenimi | Philips Ledinaire Highbay -optinen heijastin HIGHBAY REFLECTOR AL-L_Z. Soveltuu käytettäväksi Ledinaire Highbay All-in -syväsäteilijävalaisimen kanssa. |
| GTIN-koodi | 8720169753792 |
| Toimittajan tuotekoodi | 911401812987 |
| Toimittaja | Signify Finland Oy verified |
| Tuotemerkki | Philips |
| Tuoteryhmä | 43 Teollisuusvalaisimet |
Philips Ledinaire Highbay -optinen heijastin
Ominaisuudet
Signify (entinen Philips Lighting) on globaali valaistuksen markkinajohtaja. Valikoimaamme kuuluu mm. LED-lamppuja ja -valaisimia, langattomia ohjausjärjestelmiä sekä muita valaistusinnovaatioita ammattikohteisiin ja koteihin. Kestävän kehityksen arvot ovat Signifyn yritystoiminnan ytimessä.
Ominaisuudet
- Korkeus: 150 mm
- Halkaisija: 437 mm
- Väri: hopea
- Materiaali: alumiini
- Teollisuus
- Logistiikka
- Varastot
Signify (entinen Philips Lighting) on globaali valaistuksen markkinajohtaja. Valikoimaamme kuuluu mm. LED-lamppuja ja -valaisimia, langattomia ohjausjärjestelmiä sekä muita valaistusinnovaatioita ammattikohteisiin ja koteihin. Kestävän kehityksen arvot ovat Signifyn yritystoiminnan ytimessä.
Philips Ledinaire Highbay -optinen heijastin
Ominaisuudet
Ominaisuudet
- Korkeus: 150 mm
- Halkaisija: 437 mm
- Väri: hopea
- Materiaali: alumiini
- Teollisuus
- Logistiikka
- Varastot
| ETIM-luokka | Valaisimen mekaaniset tarvikkeet/varaosat (EC002557) |
|---|---|
| Tarvikkeen/varaosan tyyppi | muu (EV000154) |
| Väri | valkoinen (EV000202) |
| Materiaali | alumiini (EV000072) |
| Korkeus (mm) | 150 |
| Halkaisija (mm) | 437 |
| Läpinäkyvä | Ei |
| Lisätarvike | Kyllä |
| Varaosa | Ei |
| UNSPSC-koodi | 39111500 |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | - |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 8720169753792 |
| Toimittajan tuotekoodi | 911401812987 |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | 872016975379299 |
| ETIM-luokka | Valaisimen mekaaniset tarvikkeet/varaosat (EC002557) |
| Pituus (syvyys) | 437 mm |
|---|---|
| Korkeus | 150 mm |
| Leveys | 437 mm |
| Paino | 0,340 kg |
| Tilavuus | 28,645 l |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 1 | - | 520 mm | 25 mm | 520 mm | 0,500 kg | 6,760 l |
| Pakkauskoko 2 | - | 10 | 8720169753792 | 520 mm | 248 mm | 520 mm | 5,000 kg | 67,059 l |
| Pakkauskoko 3 | - | 20 | - | 1 200 mm | 248 mm | 800 mm | 9,300 kg | 238,080 l |
| Pakkauskoko 4 | - | 80 | - | 1 200 mm | 1 142 mm | 800 mm | 62,200 kg | 1 096,320 l |
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 520 mm |
| Korkeus | 25 mm |
| Leveys | 520 mm |
| Paino | 0,500 kg |
| Tilavuus | 6,760 l |
Pakkauskoko 2
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 10 |
| GTIN-koodi | 8720169753792 |
| Pituus (syvyys) | 520 mm |
| Korkeus | 248 mm |
| Leveys | 520 mm |
| Paino | 5,000 kg |
| Tilavuus | 67,059 l |
Pakkauskoko 3
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 20 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 1 200 mm |
| Korkeus | 248 mm |
| Leveys | 800 mm |
| Paino | 9,300 kg |
| Tilavuus | 238,080 l |
Pakkauskoko 4
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 80 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 1 200 mm |
| Korkeus | 1 142 mm |
| Leveys | 800 mm |
| Paino | 62,200 kg |
| Tilavuus | 1 096,320 l |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | - |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | CN |
| Tullinimike | 9405423990 |
| Julkaisupäivämäärä | 01.09.2024 |
| Muutospäivä | 27.02.2026 |
| CE-merkintä | Kyllä |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Mechanical accessories for lu | Highbay Reflector AL-L_Z |
| Svenska | Mekaniska tillbehör för armat | Highbay Reflector AL-L_Z |







