Mekaaninen lisätarvike Ledinaire highbay - Kiinnityssanka musta highbay - Philips
| Sähkönumero | 43 505 19 |
|---|---|
| Korvaa arkistoidun tuotteen | 43 514 72 |
| Yleisnimi | Mekaaninen lisätarvike |
| Tuotesarja | Ledinaire highbay |
| Tekninen nimi | Kiinnityssanka musta highbay |
| Pitkä tuotenimi | Philips Ledinaire Highbay All-in -kiinnityssanka HIGHBAY MB_Z. Väri: musta. Soveltuu käytettäväksi Ledinaire Highbay All-in -syväsäteilijävalaisimen kanssa. |
| GTIN-koodi | 8720169753808 |
| Toimittajan tuotekoodi | 911401813087 |
| Toimittaja | Signify Finland Oy verified |
| Tuotemerkki | Philips |
| Tuoteryhmä | 43 Teollisuusvalaisimet |
Philips Ledinaire Highbay All-in -kiinnityssanka
Ominaisuudet
Signify (entinen Philips Lighting) on globaali valaistuksen markkinajohtaja. Valikoimaamme kuuluu mm. LED-lamppuja ja -valaisimia, langattomia ohjausjärjestelmiä sekä muita valaistusinnovaatioita ammattikohteisiin ja koteihin. Kestävän kehityksen arvot ovat Signifyn yritystoiminnan ytimessä.
Ominaisuudet
- Mitat (korkeus x leveys x syvyys) 97 x 35 x 124 mm
- Väri: musta
- Materiaali: teräs
- Pakkaus sisältää sangan ja kiinnitykseen tarvittavat ruuvit vastakappaleineen
- Teollisuus
- Logistiikka
- Varastot
Signify (entinen Philips Lighting) on globaali valaistuksen markkinajohtaja. Valikoimaamme kuuluu mm. LED-lamppuja ja -valaisimia, langattomia ohjausjärjestelmiä sekä muita valaistusinnovaatioita ammattikohteisiin ja koteihin. Kestävän kehityksen arvot ovat Signifyn yritystoiminnan ytimessä.
Philips Ledinaire Highbay All-in -kiinnityssanka
Ominaisuudet
Ominaisuudet
- Mitat (korkeus x leveys x syvyys) 97 x 35 x 124 mm
- Väri: musta
- Materiaali: teräs
- Pakkaus sisältää sangan ja kiinnitykseen tarvittavat ruuvit vastakappaleineen
- Teollisuus
- Logistiikka
- Varastot
| ETIM-luokka | Valaisimen mekaaniset tarvikkeet/varaosat (EC002557) |
|---|---|
| Tarvikkeen/varaosan tyyppi | asennussarja (EV001398) |
| Väri | valkoinen (EV000202) |
| Materiaali | teräs (EV000179) |
| Pituus (mm) | 123,5 |
| Leveys (mm) | 35 |
| Korkeus (mm) | 97 |
| Läpinäkyvä | Ei |
| Lisätarvike | Kyllä |
| Varaosa | Ei |
| UNSPSC-koodi | 39111500 |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | - |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 8720169753808 |
| Toimittajan tuotekoodi | 911401813087 |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | 872016975380899 |
| ETIM-luokka | Valaisimen mekaaniset tarvikkeet/varaosat (EC002557) |
| Pituus (syvyys) | 124 mm |
|---|---|
| Korkeus | 100 mm |
| Leveys | 35 mm |
| Paino | 0,220 kg |
| Tilavuus | 0,434 l |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 1 | - | 282 mm | 7 mm | 192 mm | 0,200 kg | 0,379 l |
| Pakkauskoko 2 | - | 20 | 8720169753808 | 282 mm | 133 mm | 192 mm | 5,000 kg | 7,201 l |
| Pakkauskoko 3 | - | 320 | - | 1 200 mm | 133 mm | 800 mm | 74,000 kg | 127,680 l |
| Pakkauskoko 4 | - | 2 240 | - | 1 200 mm | 1 080 mm | 800 mm | 544,000 kg | 1 036,800 l |
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 282 mm |
| Korkeus | 7 mm |
| Leveys | 192 mm |
| Paino | 0,200 kg |
| Tilavuus | 0,379 l |
Pakkauskoko 2
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 20 |
| GTIN-koodi | 8720169753808 |
| Pituus (syvyys) | 282 mm |
| Korkeus | 133 mm |
| Leveys | 192 mm |
| Paino | 5,000 kg |
| Tilavuus | 7,201 l |
Pakkauskoko 3
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 320 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 1 200 mm |
| Korkeus | 133 mm |
| Leveys | 800 mm |
| Paino | 74,000 kg |
| Tilavuus | 127,680 l |
Pakkauskoko 4
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 2 240 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 1 200 mm |
| Korkeus | 1 080 mm |
| Leveys | 800 mm |
| Paino | 544,000 kg |
| Tilavuus | 1 036,800 l |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | - |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | CN |
| Tullinimike | 9405423990 |
| Julkaisupäivämäärä | 01.09.2024 |
| Muutospäivä | 27.02.2026 |
| CE-merkintä | Kyllä |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Mechanical accessories for lu | Highbay MB_Z |
| Svenska | Mekaniska tillbehör för armat | Highbay MB_Z |









