Laikka katkaisu 2in1 Premium - 41 125x1,0x22,23 A60Q-BFKA - Tyrolit
Tuotteeseen ei ole liitetty tiedostoja...
| Sähkönumero | 64 306 00 |
|---|---|
| Yleisnimi | Laikka katkaisu |
| Tuotesarja | 2in1 Premium |
| Tekninen nimi | 41 125x1,0x22,23 A60Q-BFKA |
| Pitkä tuotenimi | Katkaisulaikka 125mm kulmahiomakoneelle teräksen ja ruostumattoman teräksen katkaisuun, laikan paksuus 1,0mm |
| GTIN-koodi | 9003177732690 |
| Toimittajan tuotekoodi | 773269 |
| Toimittaja | Tyrolit Oy |
| Tuotemerkki | Tyrolit |
| Tuoteryhmä | 64 Työ-, turva- ja tunnusvälineet |
Tyrolitin Premium 2in1 -katkaisulaikat ovat erittäin tehokkaita ja pitkäikäisiä työkaluja sekä teräksen että ruostumattoman teräksen katkaisuun. Laikkojen kemiallinen puhtaus on edellytys ruostumattoman teräksen kanssa työskennellessä, jolloin vältetään korrosion muodostuminen työkappaleeseen tai sen kestolujuuden heikkeneminen.
...
Tuotteella ei ole ETIM-luokkaa
| UNSPSC-koodi | 27111500 |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | - |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 9003177732690 |
| Toimittajan tuotekoodi | 773269 |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | - |
| Pituus (syvyys) | 125 mm |
|---|---|
| Korkeus | 1 mm |
| Leveys | 125 mm |
| Paino | 0,029 kg |
| Tilavuus | 0,016 l |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 25 | - | 125 mm | 25 mm | 125 mm | 0,775 kg | 0,400 l |
| Pakkauskoko 2 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 25 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 125 mm |
| Korkeus | 25 mm |
| Leveys | 125 mm |
| Paino | 0,775 kg |
| Tilavuus | 0,400 l |
Pakkauskoko 2
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | - |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | AT |
| Tullinimike | 68042218 |
| Julkaisupäivämäärä | 24.01.2017 |
| Muutospäivä | 24.01.2017 |
| CE-merkintä | - |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Cutting grind | 41 125x1,0x22,23 A60Q-BFKA |
| Svenska | Skiva, kapning | 41 125x1,0x22,23 A60Q-BFKA |

