Liitin-CAT6a - DNE20090-1 - Nylund Group, Tietoverkot
Tuotteeseen ei ole liitetty tiedostoja...
Tuotteelle ei enää tarvita sähkönumeroa, se on poistunut toimittajan valikoimasta tai sillä on uusi sähkönumero.
| Sähkönumero |
72 501 53
Arkistoitu 17.04.2013 |
|---|---|
| Korvaava tuote | 72 501 52 |
| Yleisnimi | Liitin-CAT6a |
| Tuotesarja | - |
| Tekninen nimi | DNE20090-1 |
| Pitkä tuotenimi | RJ45 liitinmoduuli Cat6A FTP |
| GTIN-koodi | - |
| Toimittajan tuotekoodi | 20122045 |
| Toimittaja | Nylund Group Oy Ab verified |
| Tuotemerkki | Nylund Group, Tietoverkot |
| Tuoteryhmä | 72 Tieto- ja televerkkojen passiivikomponentit |
Tuotteella ei ole ETIM-luokkaa
| UNSPSC-koodi | 43223207 |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | T1306 , T1405 |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | - |
| Toimittajan tuotekoodi | 20122045 |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | - |
| Pituus (syvyys) | - |
|---|---|
| Korkeus | - |
| Leveys | - |
| Paino | - |
| Tilavuus | - |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | BX |
| Muunnoskerroin | 50 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 1 | - | 250 mm | 180 mm | 145 mm | 0,200 kg | 6,525 l |
| Pakkauskoko 2 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 250 mm |
| Korkeus | 180 mm |
| Leveys | 145 mm |
| Paino | 0,200 kg |
| Tilavuus | 6,525 l |
Pakkauskoko 2
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | - |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | CN |
| Tullinimike | 85369010 |
| Julkaisupäivämäärä | 14.02.2013 |
| Muutospäivä | 16.01.2019 |
| Arkistointipäivä | 17.04.2013 |
| CE-merkintä | - |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | RJ45 connection module CAT6A S | RJ45 CAT6A S 1 |
| Svenska | RJ45 kontaktdon CAT6A S | RJ45 CAT6A S 1 |


