Päätekotelo esikytketty Nestor - OptoBox 24 Optimus SCA 1xSMT - NesCon
Tuotteeseen ei ole liitetty linkkejä...
| Sähkönumero | 72 849 58 |
|---|---|
| Yleisnimi | Päätekotelo esikytketty |
| Tuotesarja | Nestor |
| Tekninen nimi | OptoBox 24 Optimus SCA 1xSMT |
| Pitkä tuotenimi | Esikalustettu päätekotelo Nestor OptoBox 24 SC/APC 1xSMT -häntäkuitupaketti |
| GTIN-koodi | - |
| Toimittajan tuotekoodi | LV3464 |
| Toimittaja | Nestor Cables Oy verified |
| Tuotemerkki | NesCon |
| Tuoteryhmä | 72 Tieto- ja televerkkojen passiivikomponentit |
Nestor OptoBox 24 Optimus SC/APC 1xSMT -häntäkuitupaketti. Tuote on suunniteltu erityisesti mikrokanavaverkkojen päätekoteloksi.
...
| ETIM-luokka | Päätekotelo (kuitu) (EC001409) |
|---|
Tuotteella ei ole ETIM-tietoja
| UNSPSC-koodi | - |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | T1304 |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | - |
| Toimittajan tuotekoodi | LV3464 |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | Päätekotelo (kuitu) (EC001409) |
| Pituus (syvyys) | 213 mm |
|---|---|
| Korkeus | 64 mm |
| Leveys | 156 mm |
| Paino | 0,800 kg |
| Tilavuus | 2,127 l |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 1 | - | 375 mm | 157 mm | 250 mm | 0,800 kg | 14,719 l |
| Pakkauskoko 2 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | Ei tietoja | |||||||
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 375 mm |
| Korkeus | 157 mm |
| Leveys | 250 mm |
| Paino | 0,800 kg |
| Tilavuus | 14,719 l |
Pakkauskoko 2
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Ei tietoja |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | - |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | EE |
| Tullinimike | - |
| Julkaisupäivämäärä | 15.02.2024 |
| Muutospäivä | 23.05.2025 |
| CE-merkintä | - |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | - | OptoBox 24 Optimus SCA 1xSMT |
| Svenska | - | OptoBox 24 Optimus SCA 1xSMT |



