Lämmitin kiinteä/siirrettävä - LV10 WiFi GEN2 1000W 200x1299 - Beha Elektro
Tuotteeseen ei ole liitetty linkkejä...
| Sähkönumero | 81 382 37 |
|---|---|
| Korvaa arkistoidun tuotteen | 81 382 23 |
| Yleisnimi | Lämmitin kiinteä/siirrettävä |
| Tuotesarja | - |
| Tekninen nimi | LV10 WiFi GEN2 1000W 200x1299 |
| Pitkä tuotenimi | Lämmitin Kiinteä/ siirrettävä LV10FI Wi-Fi GEN2 1000W PK 200x1299mm 230-240V IP24 Valkoinen |
| GTIN-koodi | 7026577207096 |
| Toimittajan tuotekoodi | 720709 |
| Toimittaja | Ahlsell Oy verified |
| Tuotemerkki | Beha Elektro |
| Tuoteryhmä | 81 Lämmityslaitteet |
| ETIM-luokka | Kiertoilmalämmitin (sähkö) (EC000523) |
|---|
Tuotteella ei ole ETIM-tietoja
| UNSPSC-koodi | 40101800 |
|---|---|
| Sähkönimikkeistö | - |
| RYTJ-koodi | - |
| Sähkönumero SE | - |
| Sähkönumero NO | - |
| LVI-numero | - |
| Rakennustuotenumero | - |
| Tuotteeseen liittyvät hEN-standardit | - |
| SCIP-numero | - |
| GTIN-koodi | 7026577207096 |
| Toimittajan tuotekoodi | 720709 |
| Toimittajan tuotekoodi 2 | - |
| ETIM-luokka | Kiertoilmalämmitin (sähkö) (EC000523) |
| Pituus (syvyys) | 83 mm |
|---|---|
| Korkeus | 200 mm |
| Leveys | 280 mm |
| Paino | 4,300 kg |
| Tilavuus | 4,648 l |
| Käyttöyksikkö | PCE |
|---|---|
| Myyntiyksikkö | PCE |
| Muunnoskerroin | 1 |
| Pienin myyntierä | - |
| Hinnoitteluyksikkö | - |
|---|---|
| Kelatuotteiden nimelliserä | - |
| Vakiotoimituskelan tyyppi | - |
| Kuljetusvaarallinen aine | - |
| Pakkauskoko | Pakkaustyyppi | Koko | GTIN-koodi | Pituus (syvyys) | Korkeus | Leveys | Paino | Tilavuus |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pakkauskoko 0 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 1 | - | 1 | - | 92 mm | 213 mm | 1 310 mm | 4,940 kg | 25,671 l |
| Pakkauskoko 2 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 3 | Ei tietoja | |||||||
| Pakkauskoko 4 | - | 36 | - | 1 310 mm | 970 mm | 850 mm | 200,000 kg | 1 080,095 l |
Pakkauskoko 0
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 1
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 1 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 92 mm |
| Korkeus | 213 mm |
| Leveys | 1 310 mm |
| Paino | 4,940 kg |
| Tilavuus | 25,671 l |
Pakkauskoko 2
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 3
| Ei tietoja |
Pakkauskoko 4
| Pakkaustyyppi | - |
|---|---|
| Koko | 36 |
| GTIN-koodi | - |
| Pituus (syvyys) | 1 310 mm |
| Korkeus | 970 mm |
| Leveys | 850 mm |
| Paino | 200,000 kg |
| Tilavuus | 1 080,095 l |
| Ympäristöselosteen perusteena oleva yksikkö | - |
|---|---|
| Valmistajan ilmoittama tuotevaiheen (A1-A3) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama käyttövaiheen (B1-B7) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama elinkaaren lopun (C1-C4) GWP-luku | - |
| Valmistajan ilmoittama hiilikädenjälki (D1-D2) | - |
| GWP-luvun laskentastandardi | - |
| Ympäristöselosteen rekisteröintitunnus (EPD/PEP) | - |
| Ympäristöselosteen tyyppi | - |
| Massayksikön muunnoskerroin kg/yksikkö | - |
| Ympäristöselosteen voimassaolon päättymispäivä | - |
| Kolmannen osapuolen verifiointi | - |
| Päästötietokannan (co2data.fi) ID | - |
| Päästötietokannan konservatiivinen GWP-luku (A1-A3) | - |
| Takuuaika (tuotetakuu) | 60 kk |
|---|---|
| Takuuseen liittyy lisäehtoja | - |
| Alkuperämaa | LT |
| Tullinimike | 85162950 |
| Julkaisupäivämäärä | 22.01.2024 |
| Muutospäivä | 26.03.2025 |
| CE-merkintä | Kyllä |
| M1-merkintä | - |
| FI-merkintä | - |
| RoHS-direktiivin mukainen | - |
| REACH-rekisteröity tuote | - |
| Vaatii ammattilaisen asennuksen | - |
| DoP-tunniste | - |
| Kieli | Yleisnimi | Tekninen nimi |
|---|---|---|
| English | Heater fixed/portable | LV10 WiFi GEN2 1000W 200x1299 |
| Svenska | Värmare fast/flyttbar | LV10 WiFi GEN2 1000W 200x1299 |


