Takaisin ylös arrow_upward
Kansiossa ei ole tuotteita.

Finnsat

Rajaa hakua
Näytä:
settings
-
Sähkönroarrow_drop_up Yleisnimi ja tuotesarjaarrow_drop_up Tekninen nimiarrow_drop_up Toim. tuotekoodiarrow_drop_up Toimittajaarrow_drop_up Tuotemerkkiarrow_drop_up
Jatkopistorasia Jatkopistorasia WiFi 3xpistorasia 4xUSB WOOX-R4028 Finnsat Oy Finnsat folderadd
Sinkiläpistooli Sinkiläpistooli Arrow T25 6-8mm kaapeleille ARROW-T25 Finnsat Oy Finnsat folderadd
Sinkilä/naula Sinkilä/naula U paljas 7.7/14mm 1000kpl ARROW-T25S-S Finnsat Oy Finnsat folderadd
Sinkilä/naula Sinkilä/naula U valkoinen 7.7/14mm 1000kpl ARROW-T25S-W Finnsat Oy Finnsat folderadd
Sinkiläpistooli Sinkiläpistooli Arrow T59 6-8mm kaapeleille ARROW-T59 Finnsat Oy Finnsat folderadd
Sinkilä/naula Sinkilä/naula Muovisinkilä 6x8mm/17mm 300kpl ARROW-T59S-8mm Finnsat Oy Finnsat folderadd
Lähiverkkotesteri Lähiverkkotesteri Kaapelointitesteri RJ45 TE-RJ45 Finnsat Oy Finnsat folderadd
Tallenninjärjestelmä Tallenninjärjestelmä Kiintolevy 1,0TB 2,5" S-ATA FSHG1T25 Finnsat Oy Finnsat folderadd
Tallenninjärjestelmä Tallenninjärjestelmä Kiintolevy 1,0TB 3,5" S-ATA FSHG1T35 Finnsat Oy Finnsat folderadd
Muistikortti Muistikortti 32GB microSD kortti MSD32 Finnsat Oy Finnsat folderadd
Työkalu Työkalu Asennustyökalu Krone TK-KRONE Finnsat Oy Finnsat folderadd
Liitin-CAT6 Liitin-CAT6 RJ45F-liitin CAT6U, keystone RJ45F-CAT6U Finnsat Oy Finnsat folderadd
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytkentäkaapeli-kuitu SM SC APC/SC APC Simplex1M FKKP-SM-SCA-SCA-S-1 Finnsat Oy Finnsat folderadd
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytkentäkaapeli-kuitu SM SC APC/SC APC Simplex3M FKKP-SM-SCA-SCA-S-3 Finnsat Oy Finnsat folderadd
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytkentäkaapeli-kuitu SM LC APC/LC UPC Simplex 2M FKKP-SM-LCA-LC-S-2 Finnsat Oy Finnsat folderadd
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytkentäkaapeli-kuitu SM LC UPC/SC UPC Simplex 2M FKKP-SM-LC-SC-S-2 Finnsat Oy Finnsat folderadd
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytkentäkaapeli-kuitu SM SC APC/LC UPC Simplex 2M FKKP-SM-SCA-LC-S-2 Finnsat Oy Finnsat folderadd
Adapteri Adapteri SM LC/APC quattro vihreä FKAV-SM-LC-Q Finnsat Oy Finnsat folderadd
Häntäkuitu Häntäkuitu LC/APC SM 4 väriä, G.657.A1 2m FHP4-SM-LCAPC-2 Finnsat Oy Finnsat folderadd
Häntäkuitu Häntäkuitu LC/APC SM 12 väriä G.657.A1 2m FHP12-SM-LCAPC-2 Finnsat Oy Finnsat folderadd
Häntäkuitu Häntäkuitu Häntäkuitu SM LC 2m FHKP-SM-LC-2 Finnsat Oy Finnsat folderadd
Adapteri Adapteri SM LC/LC duplex UPC sininen FKA-SM-LC-D Finnsat Oy Finnsat folderadd
Adapteri Adapteri Adapteri SM LC/LC simplex FKA-SM-LC-S Finnsat Oy Finnsat folderadd
Adapteri Adapteri SM SC/SC duplex sininen FKA-SM-SC-D Finnsat Oy Finnsat folderadd
Adapteri Adapteri SM SC simplex sininen FKA-SM-SC-S Finnsat Oy Finnsat folderadd
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytkentäkaapeli-kuitu SM SC APC/SC Simplex 5M FKK-SM-SCA-SC-S-5 Finnsat Oy Finnsat folderadd
Häntäkuitu Häntäkuitu Häntäkuitu SM LC(APC) 2m FHKP-SM-LCA-2 Finnsat Oy Finnsat folderadd
Häntäkuitu Häntäkuitu Häntäkuitu SM-SC 2m FHKP-SM-SC-2 Finnsat Oy Finnsat folderadd
Häntäkuitu Häntäkuitu Häntäkuitu SM SC APC 2m FHKP-SM-SCA-2 Finnsat Oy Finnsat folderadd
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytkentäkaapeli-kuitu SM LC APC/LC APC Simplex 2M FKKP-SM-LCA-LCA-S-2 Finnsat Oy Finnsat folderadd
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytkentäkaapeli-kuitu SM SC APC/LC APC Simplex 2M FKKP-SM-SCA-LCA-S-2 Finnsat Oy Finnsat folderadd
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytkentäkaapeli-kuitu SM SC APC/SC APC Simplex 2M FKKP-SM-SCA-SCA-S-2 Finnsat Oy Finnsat folderadd
Adapteri Adapteri SM SC/APC simplex vihreä FKAV-SM-SC-S Finnsat Oy Finnsat folderadd
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytkentäkaapeli-kuitu SM LC APC/LC APC SIMPLEX 1M FKKP-SM-LCA-LCA-S-1 Finnsat Oy Finnsat folderadd
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytkentäkaapeli-kuitu SM SC UPC/LC APC SIMPLEX 10 M FKKP-SM-SC-LCA-S-10 Finnsat Oy Finnsat folderadd
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytkentäkaapeli-kuitu SM SC UPC/LC APC SIMPLEX 2M FKKP-SM-SC-LCA-S-2 Finnsat Oy Finnsat folderadd
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytkentäkaapeli-kuitu SM SC APC/LC APC 30m EZ-T FKKE-SM-SCA-LCA-S-30 Finnsat Oy Finnsat folderadd
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytkentäkaapeli-kuitu SM SC APC/SC 2m FKKP-SM-SCA-SC-S-2 Finnsat Oy Finnsat folderadd
Kuitujatkossuoja Kuitujatkossuoja Kuitujatkosholkki 60 mm KJH60 Finnsat Oy Finnsat folderadd
Kuitujatkossuoja Kuitujatkossuoja Kuitujatkosholkki 40 mm KJH40 Finnsat Oy Finnsat folderadd
Peitelevy Peitelevy Peitetulppa LC-Q/SC-D musta FPT-SCDX Finnsat Oy Finnsat folderadd
Peitelevy Peitelevy Peitetulppa LC-D/SC-S musta FPT-SCSX Finnsat Oy Finnsat folderadd
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytkentäkaapeli-kuitu SM LC UPC/LC UPC Simplex 1M FKKP-SM-LC-LC-S-1 Finnsat Oy Finnsat folderadd
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytkentäkaapeli-kuitu SM LC UPC/LC UPC Simplex 2M FKKP-SM-LC-LC-S-2 Finnsat Oy Finnsat folderadd
Adapteri Adapteri SM SC/APC duplex vihreä FKAV-SM-SC-D Finnsat Oy Finnsat folderadd
Adapteri Adapteri SM LC/APC duplex vihreä FKAV-SM-LC-D Finnsat Oy Finnsat folderadd
Liitin-CAT6 Liitin-CAT6 RJ45M-liitin CAT6U, keystone RJ45M-CAT6U Finnsat Oy Finnsat folderadd
Kytkentäkaapeli-kuitu Kytkentäkaapeli-kuitu SM SC UPC/SC UPC Simplex 2M FKKP-SM-SC-SC-S-2 Finnsat Oy Finnsat folderadd
Adapteri Adapteri OM1 LC duplex beige FKA-OM1-LC-D Finnsat Oy Finnsat folderadd
Adapteri Adapteri OM1 LC quattro beige FKA-OM1-LC-Q Finnsat Oy Finnsat folderadd
Adapteri Adapteri SM OS2 LC quattro sininen FKA-SM-LC-Q Finnsat Oy Finnsat folderadd
Adapteri Adapteri OM4 LC duplex magenta FKA-OM4-LC-D Finnsat Oy Finnsat folderadd
Adapteri Adapteri OM3 SC simplex aqua FKA-OM3-SC-S Finnsat Oy Finnsat folderadd
Adapteri Adapteri OM3 SC/SC duplex aqua FKA-OM3-SC-D Finnsat Oy Finnsat folderadd
Adapteri Adapteri OM1 SC/SC simplex beige FKA-OM1-SC-S Finnsat Oy Finnsat folderadd
Adapteri Adapteri OM3 LC/LC quattro aqua FKA-OM3-LC-Q Finnsat Oy Finnsat folderadd
Adapteri Adapteri OM1 SC/SC duplex beige FKA-OM1-SC-D Finnsat Oy Finnsat folderadd
Adapteri Adapteri OM4 LC/LC quattro magenta FKA-OM4-LC-Q Finnsat Oy Finnsat folderadd
Adapteri Adapteri OM4 SC/SC simplex magenta FKA-OM4-SC-S Finnsat Oy Finnsat folderadd
Adapteri Adapteri OM4 SC/SC duplex magenta FKA-OM4-SC-D Finnsat Oy Finnsat folderadd
Adapteri Adapteri OM3 LC/LC duplex aqua FKA-OM3-LC-D Finnsat Oy Finnsat folderadd
Tilaajapääte Tilaajapääte Varausjärjestelmä Neukkarinäytto-PoE Finnsat Oy Finnsat folderadd
Tilaajapääte Tilaajapääte RAPPUTAULU40 RAPPUTAULU40 Finnsat Oy Finnsat folderadd
Adapteri Adapteri Adapterikaapeli SMA/TS9 20cm STK-01 Finnsat Oy Finnsat folderadd
Adapteri Adapteri TNC-uros/SMA-naaras 50ohm TS-10 Finnsat Oy Finnsat folderadd
Adapteri Adapteri Adapterikaapeli SMAN/SMAU 50cm SSK-01 Finnsat Oy Finnsat folderadd
Adapteri Adapteri TNC-N/SMA-U 50ohm TS-01 Finnsat Oy Finnsat folderadd
Antennirasia Antennirasia TV+R 5-1000MHz FD1i Finnsat Oy Finnsat folderadd
Antenni Antenni UHF 28-el, 15 dBi UHF28 Finnsat Oy Finnsat folderadd
Antenni Antenni 3G/4G/GSM paneeli 6-9dBi FS1000 Finnsat Oy Finnsat folderadd
Antenni Antenni 3G/4G/5G/GSM, 11dBi FS5000 Finnsat Oy Finnsat folderadd
Antenni Antenni 3G/4G/GSM, 7 dB FS3000 Finnsat Oy Finnsat folderadd
Antenni Antenni 4/5G suunta-antenni 12-15dBi FS5800 Finnsat Oy Finnsat folderadd
Päätevastus Päätevastus 75 ohm antennirasiaan, 4 mm APV752 Finnsat Oy Finnsat folderadd
Jaotin Jaotin 2-jako IEC-N in 2xIEC-U out VKN502N Finnsat Oy Finnsat folderadd
Suodin Suodin Esto LTE700/@450 UHF Päästö LTE700-450 Finnsat Oy Finnsat folderadd
Suodin Suodin Ylipäästö 30 MHz HPF30M Finnsat Oy Finnsat folderadd
Antenni Antenni FM 1-Z-elementti -1dB H/V U1EZ Finnsat Oy Finnsat folderadd
Adapteri Adapteri BNC-kulma-adapteri uros/naaras 8540 Finnsat Oy Finnsat folderadd
Adapteri Adapteri BNC-N/BNC-N 50ohm 8570 Finnsat Oy Finnsat folderadd
Adapteri Adapteri BNC/IEC-adapteri uros/uros 8585 Finnsat Oy Finnsat folderadd
Adapteri Adapteri BNC/IEC-adapteri naaras/naaras 8586 Finnsat Oy Finnsat folderadd
Adapteri Adapteri BNC/IEC-adapteri naaras/uros 8587 Finnsat Oy Finnsat folderadd
Adapteri Adapteri BNC/RCA-adapteri uros/naaras 8588 Finnsat Oy Finnsat folderadd
Adapteri Adapteri F/BNC-adapteri uros/naaras 8630 Finnsat Oy Finnsat folderadd
Adapteri Adapteri IEC-N / IEC-N II-00 Finnsat Oy Finnsat folderadd
Vahvistintarvike Vahvistintarvike TILT-Korjain 5-862MHz 5dB/10dB T5-10-862 Finnsat Oy Finnsat folderadd
Antennimasto Antennimasto ASUNTOVAUNUMASTO ALUMIINIA VKN10 Finnsat Oy Finnsat folderadd
Mastotarvike Mastotarvike Maston läpivientitiiviste MT32-50 Finnsat Oy Finnsat folderadd
Suodin Suodin Päästösuodin 174-230MHz BPF174-230M Finnsat Oy Finnsat folderadd
Antenni Antenni VHFIII 13-el 5-12ch 10-13dBi VHF13 Finnsat Oy Finnsat folderadd
Työkalu Työkalu Kuorintatyökalu Televes T2140 FKT-27115 Finnsat Oy Finnsat folderadd
Liitosjohto Liitosjohto Liitosjohto IEC-u/IEC-n 5m VKN350 Finnsat Oy Finnsat folderadd
Erotin Erotin Haaroittimen eristinsarja HEP02 Finnsat Oy Finnsat folderadd
Suodin Suodin FM Päästösuodin 87-108MHz FMP87-108 Finnsat Oy Finnsat folderadd
Suodin Suodin Päästösuodin 86-862 MHz SHP3-86 Finnsat Oy Finnsat folderadd
Liitosjohto Liitosjohto Liitosjohto IEC-u/IEC-n 10m VKN3100 Finnsat Oy Finnsat folderadd
Adapteri Adapteri IEC-jatko uros-uros II-11 Finnsat Oy Finnsat folderadd
Antenni Antenni 5G/4G/3G/GSM MIMO paaluantenni FS3500 Finnsat Oy Finnsat folderadd
Antenni Antenni 5G/4G/3G/GSM MIMO 2x2m SMA-U FS1500 Finnsat Oy Finnsat folderadd